RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Професіонали
  4. Грунтознавець

Грунтознавець

Завдання та обов’язки. Розробляє і організовує виконання заходів зі збереження і підвищення родючості ґрунтів. Організовує агрохімічні обстеження сільськогосподарських земель, бере участь у них, а також у відбиранні зразків ґрунтів для аналізів. Контролює якість і своєчасність виконання аналізів. Сприяє впровадженню у виробництво передового досвіду та нових методів аналізу ґрунтів, продукції, добрив. Рекомендує господарствам способи застосування органічних та мінеральних добрив, засобів хімізації. Здійснює методичне керівництво проведенням біо-, фізико-хімічних та технологічних аналізів, бере участь у лабораторних дослідженнях і польових дослідах, науково-методичних роботах з оцінки якості ґрунтів та вирощеної продукції. Складає характеристики ґрунтів, бере участь у розробленні систем добрив. Контролює додержання працівниками правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати: закони, постанови, накази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування з питань, що стосуються хімізації сільського господарства; ґрунтознавство, агрохімію; методи відбирання проб ґрунтів, добрив, продукції рослинництва; правила експлуатації лабораторного устаткування та приладів; правила ведення документації; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний ґрунтознавець: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією ґрунтознавця I категорії — не менше 2 років. Ґрунтознавець I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста стаж роботи за професією ґрунтознавця II категорії — не менше 2 років. Ґрунтознавець II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією ґрунтознавця — не менше 2 років. Ґрунтознавець: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх