Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Фахівці
  4. Фахівець із формування інтернет-сторінки періодичного видання

  Фахівець із формування інтернет-сторінки періодичного видання

  Завдання та обов'язки. Відповідає за формування електронної версії чергового номера періодичного видання та розміщення інформаційних матеріалів на інтернет-сторінці. Погоджує з розробником сайта формати даних. Опрацьовує текстові та ілюстративні матеріали з використанням спеціального програмного забезпечення, готує їх для розміщення на сайті періодичного видання, формує інформацію для сторінок за рубриками. Передає готові інформаційні блоки з урахуванням функцій електронного носія. Вибирає з інформаційних джерел поточну інформацію, аналізує, редагує, компонує і визначає порядок розміщення її на електронній сторінці чергового номера періодичного видання.

  Повинен знати: методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що регламентують підготовлення та випуск періодичних видань; основи технології редакційно-видавничих і поліграфічних процесів; видавниче устаткування; методику й технологію створення електронної версії видання; мови програмування; програмне забезпечення; системи перетворення сигналів; цифрові засоби занесення та зберігання інформації; передовий вітчизняний та світовий досвід у створенні й розповсюдженні електронних видань; основи авторського права й трудового законодавства.

  Кваліфікаційні вимоги.

  Фахівець із формування інтернет-сторінки періодичного видання I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією фахівця із формування інтернет-сторінки періодичного видання II категорії: для спеціаліста - не менше 1 року, для бакалавра - не менше 2 років.

  Фахівець із формування інтернет-сторінки періодичного видання II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр); для спеціаліста - без вимог до стажу роботи, бакалавра - стаж роботи за професією фахівця із формування інтернет-сторінки періодичного видання - не менше 1 року.

  Фахівець із формування інтернет-сторінки періодичного видання: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.


  Ищете работу?

  Ищете персонал?

  ↑ Наверх