Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 26. Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів

  ВИПУСК 26. Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів

  Випуск 26 “Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників переопрацьовано відповідно до Класифікатора професій (ДК 003-9511) з уточненням назв професій робітників та їх кваліфікаційних характеристик у зв’язку зі змінами характеру праці, зумовлених науково-технічним прогресом, вимог до якості продукції та кваліфікації, безпечного ведення робіт.

  До цього випуску включено професії працівників, специфічних для парфумерно-косметичного виробництва.

  У зв’язку з тим, що в парфумерно-косметичному виробництві останні роки не впроваджувалися нові технології та устаткування, до змісту кваліфікаційних характеристик не внесено особливих змін та доповнень.

  Кваліфікаційні характеристики застосовуються під час тарифікації робіт та встановлення кваліфікаційних розрядів робітникам на підприємствах галузі, незалежно від відомчого підпорядкування, де є зазначені у випуску виробництва та види робіт.

  Робітники, які безпосередньо зайняті обслуговуванням агрегатів, машин та механізмів, за умовами виконуваної роботи повинні володіти слюсарною справою, знаннями та навичками в обсязі, необхідному для виявлення та усунення неполадок, та виконувати ці роботи.

  Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, присвоєння та підвищення розрядів, внесення змін і доповнень до випуску наведено у Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП), які розміщено у випуску 1 ДКХП.


  Вернуться к списку выпусков

  Ищете работу?

  Ищете персонал?

  ↑ Наверх