RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 29. Хіміко-фотографічні виробництва

ВИПУСК 29. Хіміко-фотографічні виробництва

Випуск 29 ДКХП "Хіміко-фотографічні виробництва" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) опрацьовано відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення ДКХП з уточненням кваліфікаційних характеристик професій робітників з урахуванням змін і доповнень до змісту робіт, які виникли під впливом упровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці, нових вимог до якості продукції. У Випуску враховано нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено наступність, традиції застосування і особливості будови Випуску 34 ЕТКС видання 1986 р.

Змінено назву професії "Складальник касет для малогабаритних магнітофонів" у зв'язку зі змінами, які виникли в складі робіт, на "Складальник аудіо- та відеокасет". Внесено відповідні доповнення та зміни до змісту окремих кваліфікаційних характеристик. За відсутністю на підприємствах хімічної та нафтохімічної галузей промисловості Міністерства промислової політики України видів робіт та відповідних професій до чинного Випуску не включено такі професії, які раніше входили до Випуску 34 ЕТКС видання 1986 року: "Автоматник в'язальних автоматів", "Апаратник дублення та сушіння білкової оболонки", "Апаратник кислотного оброблення спилка", "Апаратник приготування проявної пасти", "Апаратник-відливальник плівки бутафоль", "Апаратник-підшарувальник фотоскла", "Вагонетник", "Вимірювач білкової оболонки", "Готувач початкового матеріалу", "Електрокопіювальник", "Електролізерник", "Знімач политого скла та фотопластинок", "Кладільник скла на поливну машину", "Комплектувальник фільмокопій", "Копіювальник фільмових матеріалів", "Машиніст гідротипного виробництва", "Машиніст формувальних машин", "Монтажник фотокомплекту "момент", "Поливальник магнітних доріжок", "Поливальник-лакувальник фотоматеріалів", "Реставратор фільмових матеріалів", "Різальник неемульсованих плівок", "Сушильник плівки бутафоль", "Укладач колагенової маси", "Штампувальник коректувальних світлофільтрів".

Кваліфікаційні характеристики професій робітників розроблено відповідно до шестирозрядної сітки кваліфікаційних розрядів. Розряди робіт встановлено відповідно до їх складності без урахування небезпечних і шкідливих виробничих факторів, важких умов праці. Робітники, крім завдань, обов'язків та знань, які передбачені відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати, виконувати та додержуватись правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку, відповідні підготовчі і завершальні роботи на початку і в кінці робочого дня (зміни).

Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, присвоєння і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено у "Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників", які подано у Випуску 1 ДКХП "Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності", затвердженому наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2004 року N 336.

Кваліфікаційні вимоги кваліфікаційних характеристик професій працівників розроблено відповідно до Закону України "Про освіту" та Класифікатора професій ДК 003:2005.
Вернуться к списку выпусков

Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх