Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів

  ВИПУСК 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів

  Випуск 44 “Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) переопрацьований відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення ДКХП з уточненням кваліфікаційних характеристик професій робітників з урахуванням змін і доповнень до змісту робіт, які виникли під впливом впровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці, вимог до якості продукції.

  У випуску враховані нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережені наступність, традиції застосування і особливості будови випуску 15 ЕТКС “Производство металлических канатов, сеток, пружин, щеток и цепей” видання 1984 року.

  В цей випуск включені професії робітників, які є специфічними для даного виробництва чи виду робіт.

  Внесені відповідні доповнення та зміни до окремих кваліфікаційних характеристик.

  Кваліфікаційні характеристики професій робітників розроблені відповідно до шестирозрядної сітки кваліфікаційних розрядів. Розряди робіт встановлені відповідно до їх складності без урахування небезпечних і шкідливих виробничих факторів, важких умов праці.

  Усі робітники, крім завдань, обов’язків та знань, які передбачені відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати, виконувати та додержувати правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку, відповідні підготовчі та завершальні роботи на початку і в кінці робочого дня (зміни).

  Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, встановлення і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено в Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 1 ДКХП (v0024203-98, va024203-98).


  Вернуться к списку выпусков

  Ищете работу?

  Ищете персонал?

  ↑ Наверх