RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 47. Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку

ВИПУСК 47. Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку

Випуск 47 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників “Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв’язку” переопрацьовано відповідно до Державного класифікатора України Класифікатор професій ДК 003-95 з уточненням назв професій працівників та їх кваліфікаційних характеристик у зв’язку зі змінами змісту праці під впливом науково-технічного прогресу, вимог до якості продукції та кваліфікації, вимог безпеки праці на робочому місці.

У випуску Довідника уточнені доповнення і зміни до завдань та обов’язків, а також приклади робіт для 10 професій у зв’язку з впровадженням у виробництво високоавтоматизованого устаткування, приладів та пристроїв, підвищенням складності виробів, які виготовляються на підприємствах галузі, та технічними вимогами до них, автоматизацією виробничих процесів. Змінені діапазони розрядів професій: “В’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів”, “Виробник стрічкових осердь”, “Заготівник радіотакелажу та електрорадіоелементів”, “Контролер радіоелектронної апаратури та приладів”, “Лаглінник”, “Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів”, “Намотувальник котушок”, “Підганяльник котушок”, “Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів”, “Слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів”.

У випуску враховані нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережені наступність, традиції застосування і особливості будови випуску 21 ЕТКС “Производство радиоаппаратуры и аппаратуры проводной связи” (видання 1985 року).

Усі працівники окрім завдань, обов’язків та знань, які передбачені відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати, виконувати та додержувати правил і норм охорони праці, виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку, відповідні підготовчі і завершальні роботи на початку і в кінці робочого дня (зміни).

Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, установлення і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено в “Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників”, які вміщені у випуску 1 ДКХП.

Кваліфікаційні характеристики розроблені відповідно до шестирозрядної сітки. Розряди робіт установлені відповідно до їх складності без урахування небезпечних і шкідливих виробничих факторів, важких умов праці.


Вернуться к списку выпусков

Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх