Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів

  ВИПУСК 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів

  Випуск 82 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників “Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів” розроблено з урахуванням змін і доповнень до змісту характеристик, які виникли внаслідок впровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва і праці. У випуску враховано нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено їх особливості, спадкоємність і традиції застосування.

  До випуску включені професії працівників, які є специфічними для виробництва і розповсюдження кіно- та відеофільмів. Внесено відповідні доповнення та зміни до змісту окремих кваліфікаційних характеристик у зв’язку з розвитком новітніх технологій.

  Кваліфікаційні характеристики застосовуються під час тарифікації робіт і встановленні кваліфікаційних розрядів (категорій) працівникам на підприємствах (установах, організаціях) всіх галузей економіки, незалежно від відомчого підпорядкування, де використовуються вказані у цьому випуску професії та види робіт.

  Порядок застосування характеристик, присвоєння та підвищення розрядів, внесення змін та доповнень до Випуску 82 наведений в “Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників”, які подані у випуску 01 ДКХП.


  Вернуться к списку выпусков

  Ищете работу?

  Ищете персонал?

  ↑ Наверх