Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. ВИПУСК 86. Реклама та реставраційні роботи

  ВИПУСК 86. Реклама та реставраційні роботи

  Розділ “Реставраційні роботи” випуску 86 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) розроблений з урахуванням змін і доповнень до змісту характеристик, які виникли під впливом впровадження досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва і праці. У випуску враховані нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено наступність, традиції застосування й особливості їх побудови.

  До цього розділу включені професії працівників, які є специфічними для даного виду реставраційних робіт. Внесені відповідні доповнення та зміни до змісту окремих кваліфікаційних характеристик.

  Дані кваліфікаційні характеристики визначають види консерваційних і реставраційних робіт на пам’ятках музейно-художньої цінності, які художник-реставратор має право виконувати самостійно згідно з наданою йому кваліфікаційною категорією з даної спеціальності, а також рівень його знань у галузі.

  Цими характеристиками зобов’язані керуватися реставраційні ради, керівники реставраційних робіт спеціалізованих реставраційних, музейних установ України під час визначення виконавців робіт, Комісія з атестації реставраторів Міністерства культури і мистецтв України при встановленні кваліфікаційних категорій.

  Порядок застосування характеристик, присвоєння та підвищення кваліфікаційних категорій, внесення змін та доповнень до випуску наведено в “Загальних положеннях” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, які подані у випуску 1 ДКХП.


  Вернуться к списку выпусков

  Ищете работу?

  Ищете персонал?

  ↑ Наверх