Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Ровно
  4. Офисный персонал , Наука, образование, переводы
  5. Адміністратор-вчитель
Отправить резюме

Адміністратор-вчитель

Заблокирована
5 000 грн.
  2 апреля  Ровно 
Компания: Indigo Mental Training Club  (https://jobs.ua/company-indigo-mental-training-club-1577522) (Все вакансии)
Категории:Офисный персонал, Наука, образование, переводы
Показать контакты

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:обязателен
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

На роботу потрібна цілеспрямована, серйозна людина для адміністрування приватного дитячого закладу додаткової освіти для дітей 5-17 років. Переваги надаються вчителям математики, педагогам початкової школи або іншим кандидатам з педагогічною освітою (бажано з досвідом роботи з дітьми та батьками). Навчання за рахунок компанії у м. Рівне. Процес працевлаштування передбачає період стажування. Можливість кар'єрного росту. Оплата праці за результатами співбесіди.

Станьте частиною успішної команди!

Вимоги: Пунктуальність, порядність, чесність, дисциплінованість, вміння працювати на результат, любов до дітей, вміння зацікавити дитину, комунікабельність, вміння спілкуватися з батьками, приємна зовнішність, прагнення вчитися і підвищувати кваліфікацію

Обов'язки: Контроль роботи діючих дитячих навчальних груп: відвідування, пропуски, відпрацювання, етапи навчання, спілкування з батьками, контроль оплати абонементів. Проведення майстер-класів наявних послуг. Спілкування з новими клієнтами, ведення клієнтської бази даних, набір нових груп, допомога в організації літніх дитячих таборів

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх