Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Виннице
  4. Работа Дизайнер в Украине
  5. Дизайнер
Отправить резюме

Дизайнер

Заблокирована
15 000 грн.
  6 марта  Винница 
Компания: Синдикат Компані  (https://jobs.ua/company-sindikat-kompan-1602962) (Все вакансии)
Категории:Дизайн, творчество

Контакты

Телефон: +38 (097) 959-22-88
Контактное лицо:Компані Синдикат
Адрес:Вінниця, вулиця 600-річчя, 25

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вмієш створювати графічні малюнки і мрієш щоб хоббі "приносило" тобі "гроші", ця вакансія саме для тебе! Компанія Синдикат - це компанія з молодим колективом і креативним мисленням. Ми займаємось виготовленням обладнання, створенням інноваційних продуктів, виготовленням спортивних майданчиків та майданчиків для дітей. Збільшення напрямків - збільшення команди! Що пропонуємо: - зарплату до15000грн , - графіік роботи з 9:00 до 18:00, - офіційне працевлаштування, - безкоштовні навчання для підвищення рівня кваліфікації, - комфортний офіс та сучасна оргтехніка, - веселі, грандіозні корпоративи та спільний відпочинок. Основні обовязки: - створювати графічні малюнки згідно технічної документації, - створювати презентації продукції, - створювати рекламні макети. Що вимагаємо: - досвід роботи на аналогічній посаді не менше 1го року, - відповідальність, - креативність, - знання компютерних програм (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Autodesk Maya, Adobe After Effects, Adobe Dreamweaver, Corel Draw, Adobe Acrobat Professional), - робота в команді. Не бачиш нічого складного? Тоді заповнюй анкету! Чекаємо на твоє резюме!

https://forms.gle/KDLLr4HakDGuY21V8

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

Похожие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх