RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
 3. Вакансии в Ладыжине
 4. Работа Електрослюсар з ремонту електроустаткування електростанцій в Украине
 5. Електрослюсар з ремонту електроустаткування електростанцій
Отправить резюме

Електрослюсар з ремонту електроустаткування електростанцій

Заблокирована
9 000 грн.
 19 июня  Ладыжин 
Компания: Вінницький обласний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-vnnitskiy-oblasniy-tsentr-zaynyatost-1593216) (Все вакансии)
Рубрики:Производство

Контакты

Телефон: +38 (098) 593-33-25
Контактное лицо:Тетяна Кравчук
Адрес:Процишина,55А

Пожелания к сотруднику

Образование: средне-специальное
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вимоги:

 • Середньо-спеціальна або професійно-технічна освіта за професією "Електрослюсар з ремонту електроустаткування електростанцій"
 • Досвід роботи не вимагається
 • Повинен знати: елементи конструкції електротехнічного устаткування гідроелектростанцій; прийоми робіт і послідовність операцій під час розбирання, ремонту і складання за типовою номенклатурою електротехнічного устаткування розподільних пристроїв
 • Виконує ремонт з частковою заміною устаткування, монтаж, демонтаж, профілактику, регулювання і налагодження електроустаткування і апаратури відкритих і закритих розподільних пристроїв ГЕС , ремонт і монтаж кабельних ліній, ввідних пристроїв кабельної апаратури Виконує технічний огляд і ремонт силових двообмоткових трансформаторів , вимірювальних трансформаторів, сухих і масляних трансформаторів
 • Поточний і капітальний ремонт гідрогенераторів та їх збуджувачів, перетворювачів.
 • Ремонтує компресорні установки. Підбирає необхідне такелажне оснащення для підйому і переміщення вузлів і деталей устаткування, виконує роботи за допомогою вантажопідйомних машин і механізмів, спеціальних пристроїв.

Умови:

 • Тривалість робочої зміни - 8 годин.
 • Вихідні дні: субота, неділя

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  VIP вакансии

Часто ищут

↑ Наверх