Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Чернигове
  4. Работа Електрозварник в Украине
  5. Електрозварник
  Отправить резюме

  Електрозварник

  Заблокирована
  10 200 грн.
    2 июля  Чернигов 
  Компания: Військова частина Т0500  (https://jobs.ua/company-vyskova-chastina-t0500-1604321) (Все вакансии)
  Рубрики:Строительство, архитектура; Производство

  Контакты

  Телефон: +38 (093) 144-94-48
  Контактное лицо:Афанасьєва Ганна Петрівна
  Адрес:Чернигов, Івана Мазепи,18

  Требования

  Образование: средне-специальное
  Опыт работы:не требуется
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Требования: Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Наявність групи з електробезпеки не нижче ІІІ. Без вимог до стажу військової служби (роботи).

  Обязанности: Виконує ручне кисневе різання бензорізальними та газорізальними апаратами стального легковагового і важкого лому. Виконує ручне дугове, плазмове, газове автоматичне і напівавтоматичне зварювання простих деталей, вузлів і конструкцій з вуглецевих сталей. Виконує кисневе та плазмове прямолінійне та криволінійне різання в нижньому і вертикальному положеннях зварного шва металом, простих і середньої складності деталей з вуглецевих сталей за розміткою вручну, на переносних стаціонарних та плазморізальних машинах. Прихвачує деталі, вироби конструкцій у всіх просторових положеннях. Готує вироби, вузли та з’єднання під зварювання. Зачищає шви після зварювання і різання. Забезпечує захист зворотної сторони зварного шва в процесі зварювання в захисних газах. Наплавляє прості невідповідальні деталі. Усуває раковини та тріщини в простих деталях, вузлах, відливках.

  Условия: чоловіки від 18 до 40 років при відсутності кримінальної або адміністративної відповідальності. Гарантовано повне соціальне, речове та медичне забезпечення, можливість отримання безкоштовної вищої освіти, кар' єрне зростання.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх