Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Белой Церкви
  4. Работа Головний інженер в Украине
  5. Головний інженер
  Отправить резюме

  Головний інженер

  Заблокирована
   30 мая  Белая Церковь 
  Компания: ПрАТ КАТП-1028  (https://jobs.ua/company-prat-katp-1028-391949) (Все вакансии)
  Рубрики:Транспорт, автосервис; Офисный персонал; Руководство

  Контакты

  Телефон: +38 (050) 465-96-06
  Контактное лицо:Неля Володимирівна
  Адрес:Белая Церковь, вул. Мережна, 10

  Пожелания к сотруднику

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:обязателен
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  ВИМОГИ: освітній рівень: вища освіта; освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр, магістр; спеціальність (спеціалізація) та/або галузь знань, професійна кваліфікація: транспортне господарство, транспортна логістика; досвід роботи (років) за відповідною професією (спеціальністю): від 3 років; додаткові вміння, знання, навички, вимоги до працівника: відповідальність, комунікабельність, порядність, організованість, без шкідливих звичок.

  ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ: визначає науково-технічну політику, перспективи розвитку підприємства і шляхи реалізації комплексних програм з усіх напрямів удосконалення; забезпечує постійне підвищення рівня технічної підготовки виробництва, його ефективності, скорочення матеріальних, фінансових і трудових витрат; організовує та керую розробкою і виконанням планів впровадження нової техніки і технології, організаційно-технічних заходів, науково-дослідних та експериментальних конструкторських робіт; здійснює контроль за додержанням проектної, конструкторської і технологічної дисципліни, правил та норм з охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки, вимог органів державного нагляду за охороною праці, природоохоронних, санітарних та інших органів; забезпечує своєчасну підготовку технічної документації (креслень, специфікацій, технічних умов, технологічних карт).

  УМОВИрежим роботи: 5-денний робочий тиждень; характер виконуваної роботи: постійний; мови праці: оптимальні.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх