Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Виннице
  4. Работа HR - менеджер в Украине
  5. HR - менеджер
Отправить резюме

HR - менеджер

Заблокирована
10 000 грн.
  6 марта  Винница 
Компания: Синдикат Компані  (https://jobs.ua/company-sindikat-kompan-1602962) (Все вакансии)
Категории:HR, управление персоналом, Офисный персонал

Контакты

Телефон: +38 (097) 959-22-88
Контактное лицо:Компані Синдикат
Адрес:Вінниця, вулиця 600-річчя, 25

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Розбираєшься в людях? Вмієш допогати їм реалізовуватись? Вмієш створювати команду? Відчуваєш гордість за найдених кандидатів, готовий ради них перелистати тисячі резюме та провести сотні співбесід? Тоді запрошуємо в нашу команду!!! Компанія Синдикат - це молода, перспективна компанія, яка на виробничому ринку більше 3х років. Ми займаємось виготовленням обладнання, створенням інноваційних продуктів, виготовленням спортивних майданчиків та майданчиків для дітей. Збільшення напрямків - збільшення команди! Збільшення команди - це крутий досвід для справжнього HR-менеджера. Що пропонуємо: - 10 000 грн + преміальні, графік роботи з 9:00 до 18:00, - офіційне працевлаштування, - карєрний ріст до керівника відділу, - безкоштовні навчання для підвищення рівня кваліфікації, - комфортний офіс та сучасна оргтехніка, - дружній колектив, - веселі, грандіозні корпоративи та спільний відпочинок. Основні обовязки: - активний пошук кандидатів, - проводити телефонні інтервью та співбесід, - приймати участь в оцінці роботи персоналу, - створити та супроводжувати базу кандидатів в CRM, - формувати звіти по роботі, - аналізувати ринок праці, - розробити та впровадити программу по заохоченню та утриманню персоналу. Що вимагаємо: - вища освіта, - досвід роботи на аналогічній посаді не менше 1го року, - вільне володіння ПК (Windows, MS Office, CRM - не обовязково, але буде перевагою), - відповідальність, - пунктуальність, - грамотна мова, - вміння ведення переговорів, - самоорганізація, - вміння організовувати зустрічі. Якщо ти вважаєш що дана посада для тебе - скоріш заповнюй анкету! https://forms.gle/KDLLr4HakDGuY21V8

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх