RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
 3. Вакансии в Чернигове
 4. Работа Координатор(ка) освітнього напрямку в Украине
 5. Координатор(ка) освітнього напрямку
Отправить резюме

Координатор(ка) освітнього напрямку

Заблокирована
 31 августа 2022  Чернигов 
Компания: Освітній дім прав людини в Чернігові  (https://jobs.ua/company-osvtny-dm-prav-lyudini-v-cherngov-1571534) (Все вакансии)
Рубрики:Наука, образование, переводы; Руководство

Контакты

Контактное лицо:Олена Кобяк
Адрес:Чернігів, вул. Гонча, 37

Пожелания к сотруднику

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Освітній дім прав людини в Чернігові шукає в команду координатора/ку освітнього напрямку


Кваліфікаційні вимоги:

Загальні вимоги:

 • Вища освіта (бажано у сфері освіти, права, соціології, менеджменту, міжнародних відносин).

 • Досвід роботи на релевантній посаді/роботі від 3 років.

 • Досвід громадської та/або проєктної діяльності.

 • Вільне володіння українською мовою, англійською — на рівні не нижче upper-intermediate.

 • Організованість, системне бачення, активність, увага до деталей, мультизадачність, стресостійкість, вміння працювати у стислі терміни, здатність визначати пріоритети, виконувати роботу самостійно та в команді.

 • Дотримання принципів рівності та недискримінації.

Спеціальні вимоги: 

 • Розуміння контексту щодо освіти в сфері прав людини в Україні .

 • Розуміння специфіки роботи органів влади, міжнародних організацій та громадського сектору, а також процесу формування державної політики та законотворчих процесів щодо освіти в сфері прав людини з акцентом на освіту.

 • Розвинені навички збору та аналізу інформації, письма, комунікації та ведення переговорів.

 • Наявність тематичних професійних контактів в органах влади, громадських організаціях та міжнародних інституціях буде перевагою.

Ключові посадові обов’язки:

 • Планування освітньої діяльності організації, її координація, запуск та супровід окремих освітніх кампаній.

 • Налагодження співпраці, забезпечення комунікації з представниками різних гілок влади, посольствами, міжнародними інституціями та громадськими організаціями щодо питань просування освіти з прав людини.

 • Здійснення регулярного моніторингу та аналізу ситуації у сфері освіти з прав людини, внесення пропозицій щодо необхідних інтервенцій для формування порядку денного у цій сфері.

 • Організація та модерація освітніх заходів, у тому числі Освітнього фесту прав людини, участь в ефірах, представництво ОДПЛ-Ч на різних майданчиках на національному та регіональному рівнях.

 • Участь в оформленні інформаційних, освітніх та просвітницьких матеріалів, прес-релізів, коментарів для ЗМІ, комунікація з журналістами.

 • Підготовка публічних звернень, заяв, аналітичних довідок, участь у розробці візуальних матеріалів, звітів щодо роботи освітнього напрямку організації.

Умови:

Очікуваний час початку роботи: вересень 2022 року.

Що ми пропонуємо?

 • роботу в організації, цінностями якої є права людини;

 • роботу в колективі професіоналів, які люблять свою справу;

 • можливість кар'єрного та професійного розвитку;

 • комфортне робоче місце в центрі Чернігова або в ресурсному навчальному  центрі в с. Количівка (варіант дистанційної роботи можливий для розгляду);

 • гідний рівень фінансової винагороди.

Резюме та мотиваційний лист під цю вакансію з рекомендаціями просимо надсилати до 11 вересня 2022 року включно на електронну адресу отправить резюме. В темі мотиваційного листа прохання зазначити «Координатор/ка освітнього напрямку», в тілі листа вказати очікуваний розмір заробітної плати. Без зазначених документів розгляд кандидатів не відбувається. 

Конкурсний відбір буде здійснюватися за результатами співбесіди серед найвідповідніших кандидатів. За потреби додатковим етапом відбору може стати виконання письмового завдання. Про результати буде повідомлено в письмовій формі.

 

Освітній дім прав людини в Чернігові є громадською спілкою 13 українських правозахисних організацій і частиною Міжнародної мережі домів прав людини, що об’єднує 16 Домів прав людини в 11 країнах світу.

Своєрідним фундаментом для створення Дому стала неформальна освітня програма «Розуміємо права людини». В межах її діяльності багато молодих активних людей мають можливості отримати практичний досвід громадянської активності, школи та університети розвивають інноваційні освітні практики, засновані на принципах академічної свободи та прав людини. Програма також розширює можливості організацій громадянського суспільства, розробляє навчальні програми для державних службовців і т.п.

Наразі ми підтримуємо правозахисників, журналістів, громадських активістів в умовах війни, беремо участь у документуванні воєнних злочинів, здійснюємо польові виїзди, долучаємось до надання гуманітарної допомоги та надаємо шелтер на заході України. Ресурсний центр Дому в Количівці є тимчасовим житлом для волонтерів, які відновлюють зруйновані будинки в регіоні.

 

Детальніше про нас та нашу діяльність за посиланням: facebook.com/1464540253777364/videos/787609838718660

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

Часто ищут

↑ Наверх