Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Чернигове
  4. Работа Машиніст екскаватора в Украине
  5. Машиніст екскаватора
  Отправить резюме

  Машиніст екскаватора

  Заблокирована
  10 200 грн.
   13 октября  Чернигов 
  Компания: Військова частина Т0500  (https://jobs.ua/company-vyskova-chastina-t0500-1604321) (Все вакансии)
  Рубрики:Строительство, архитектура; Транспорт, автосервис

  Контакты

  Телефон: +38 (093) 144-94-48
  Контактное лицо:Афанасьєва Ганна Петрівна
  Адрес:Чернигов, Івана Мазепи,18

  Требования

  Образование: средне-специальное
  Опыт работы:не требуется
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Требования: Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Наявність посвідчення тракториста-машиніста. Відсутність медичних протипоказань щодо придатності до керування транспортним засобом відповідної категорії. Без вимог до стажу військової служби (роботи)

  Обязанности: Самостійно виконує меліоративні роботи з допомогою екскаваторів з ковшем до 0,4 куб. м, а також роторним екскаватором з ковшем до 73 кВт (100 к. с.), грейдерів, скреперів, корчувачів та інших землерийних і будівельних машин, які агрегатуються з тракторами потужністю до 73 кВт (до 100 к. с.). Здійснює монтаж та демонтаж навісного обладнання, яке агрегатується з тракторами, і навісного обладнання екскаваторів та інших установок. Розробляє та переміщує грунти різних категорій при різній глибині розроблення, пошарово відсипає їх під час створення насипів, здійснює планування площ за заданим профілем та мітками.

  Условия: чоловіки від 18 до 40 років без наявності кримінальної та адміністративної відповідальності. Гарантоване повне соціальне, речове та медичне забезпечення. Можливість безкоштовного отримання вищої освіти, кар'єрне зростання.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх