Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Виннице
  4. Работа Менеджер з продажу в Украине
  5. Менеджер з продажу
Отправить резюме

Менеджер з продажу

Заблокирована
20 000 грн.
  6 марта  Винница 
Компания: Синдикат Компані  (https://jobs.ua/company-sindikat-kompan-1602962) (Все вакансии)
Категории:Торговля, продажи, закупки

Контакты

Телефон: +38 (097) 959-22-88
Контактное лицо:Компані Синдикат
Адрес:Вінниця, вулиця 600-річчя, 25

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Шукаєте роботу менеджером з продажу в компанії, яка займається розробкою та виготовленням корисної, інноваційної продукції, а не звичайним одягом, чи будівельними матеріалами, - ця вакансія для Вас! Компанія Синдикат на виробничому ринку більше 3-х років, на сьогоднішній день розширює напрямки діяльності. Ми займаємось виготовленням обладнання, створенням інноваційних продуктів, виготовленням спортивних майданчиків та майданчиків для дітей. Розширюється виробництво - розширюється штат персоналу! Що пропонуємо: зарплата до 20000грн, - графіік роботи з 9:00 до 18:00, - офіційне працевлаштування, - карєрний ріст до керівника відділу з продажів, - безкоштовні навчання для підвищення рівня кваліфікації, - комфортний офіс та сучасна оргтехніка, - дуржній коллектив, спільний відпочинок. Основні обовязки: - працювати з існуючими клієнтами, - працювати з існуючою клієнтською базою, - пошук нових клієнтів, - ведення переговорів, - організовувати презентації продукції, - створювати технічне завдання для рекламного відділу, - працювати з соц мережами. Що вимагаємо: - досвід роботи на аналогічній посаді не менше 1-го року, - відповідальність, - креативність, - активність, - вміння вести переговори, - ділова етика, - вміння працювати в команді, - знання компьютерних программ (Windows 10, Microsoft Office, Google Drive, CRM) та всіх соціальних мереж - вміння швидко навчатись новому. Якщо все вищеперераховане це "твоє", - тоді скоріш заповнюй анкету!https://forms.gle/KDLLr4HakDGuY21V8

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх