Ваш надежный помощник
РОБОТИ З РЕАЛІЗАЦІЇ ЛАБОРАТОРНОГО КОРПУСУ ІНОЗЕМНИМ ЕКСПАТОМ У ВІДПОВІДНОСТІ ІЗ МІЖНАРОДНИМ СТАНДАРТОМ ISO/IEC 17025 І ПРОЕКТОМ БУДІВНИЦТВА БУДИНКУ
1. Технічне завдання на будівництво та проект, розроблені співробітниками лабораторії, повинні бути ретельно перевірені на відповідність міжнародному стандарту ISO/IEC 17025, виправлені недоліки та подано висновки у перевіреному вигляді.
2. Фахівці проектних та будівельних компаній повинні будуть контролювати проект будівництва, розроблений відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17025, підписати та підтвердити, що він пройшов перевірку, а також усунення дефектів.
3. Необхідно, щоб фахівці проектної компанії здійснювали постійний контроль за правильним виконанням будівельних робіт на підставі проекту будівництва та технічного завдання лабораторного корпусу, які вони розробили відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17025.
4. У процесі будівництва 7-поверхової будівлі лабораторії були встановлені окремі електричні, гаряча та холодна вода, дистильована вода, газ, компресор, свинцеве та пиловловлююче обладнання, системи приводу та зважування повітря, зварювальні роботи газових труб, водопровідні труби, кислотні повітряні труби та скрубери для їх очищення (які повинні допомогти в розробці проекту), що містять кислоту водопровідні труби, світло, температура, норми частинок пилу, рівень шуму, технологічні аспекти та інші роботи, пов'язані з будівництвом, повинні бути досягнуті.
5. Необхідно правильно розмістити, запустити та відкалібрувати все обладнання у спеціально відведених приміщеннях лабораторії.
6. Відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17025 необхідно забезпечити навчання та сертифікацію фахівців лабораторії за кордоном, а також підготувати необхідні пропозиції.
7. Він повинен надавати практичну допомогу у підготовці та провадженні діяльності лабораторії відповідно до вимог акредитації всіх її документів відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17025.
8. Найкращі з них відбираються в акредитаційних центрах, де вивчається вся статистика, наприклад, для визначення того, які з них визнані такими кодами, як JORC або CRIRSCO.
9. Необхідно надати іноземну експертну допомогу, коли йдеться про перевірку діяльності лабораторії з боку центру акредитації всіх її документів відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17025.
10. Необхідно постійно надавати допомогу у калібруванні лабораторного обладнання.
11. Стандарт ISO/IEC 17025 забезпечує постійну допомогу у реалізації загальних вимог та умов міжнародної акредитації: обов'язкове дотримання нормативних правових документів, що регламентують компетентність та вимоги до оцінки претендентів на акредитацію, а також документів у галузі технічного регулювання; контроль за наявністю будівель та споруд, технічно-технологічні та програмно-апаратні засоби, засновані на правах власності або інших; наявність впровадженої та діючої системи менеджменту якості та відповідність її вимогам у діяльності об'єкта акредитації; наявність кваліфікованого персоналу в галузі акредитації, кваліфікація якого оцінюється лабораторією в процесі акредитації та в прикладній галузі акредитації, забезпечуючи їхню взаємозамінність; сприяє підвищенню ефективності процесу акредитації. наявність нормативних документів у галузі технічного регулювання
12. При контролі за забезпеченням усіх умов для акредитації випробувальних лабораторій це допомагає: контролювати доступність виробництва, приміщень та умов довкілля відповідно до вимог нормативних документів у галузі технічного регулювання; у забезпеченні доступності засобів тестування, засобів вимірювань, необхідних методик, стандартних зразків та проведення випробувань обладнання, що забезпечує передачу випробувань та/або вимірювань відповідно до застосовуваної області акредитації.
13. Забезпечує максимальний облік при акредитації вимог міжнародних нормативних актів у галузі акредитації, міжнародного форуму з вимог акредитації (IAF) та Міжнародної організації з акредитації лабораторій (ILAC);
14. Визначити область акредитації лабораторії (регіональна акредитація) та на основі переліку методів проведення відповідних випробувань (методології – ISO, ASTM, EPA, ГОСТ, НСАМ тощо) надати практичну допомогу у їх придбанні.
15. Стандарт, що використовується для проведення випробувань у лабораторії, переважно формує перелік зразків, хімічних реактивів, лугів, солей, кислот, інформацію про нормативні документи та іншу необхідну інформацію.
16. При складанні переліку методів (методик) та стандартів для виконання вимірювань, які планується провести, враховується мінеральна сировина, гори, рудники та корисні копалини та продукти їх переробки; нафтохімічна сировина та нехімікати; для визначення речовини та хімічного складу підземних вод воно вводиться з урахуванням використання методів (методик) та стандартів виконання вимірювань, що використовуються провідними світовими науково-практичними лабораторіями, та завдань закуповуваного обладнання та засобів вимірювань, при цьому особлива увага приділяється тому, щоб річна пропускна спроможність підземних вод була достатньою. у лабораторії має бути проаналізовано 300-400 тисяч зразків.
17. Вносить пропозиції щодо розробки електронної програми LIMS (система управління лабораторними даними) відповідно до норм республіканського законодавства та міжнародного стандарту ISO/IES 17025.
18. Під час формування наступних методологічних документів лабораторії: інструкції з якості; документообіг; створення та управління базою даних; управління персоналом та підвищення його кваліфікації; робота із зразками (зондами) та тестами; робота з невідповідностями та їх усунення; процедура внутрішнього аудиту; процедура роботи із засобами тестування; робота із субпідрядниками; порядок коригувальних та запобіжних заходів; порядок розгляду скарг від замовника; процедура одержання замовлень на тестування; розрахунок неточностей; процедура роботи з лабораторним обладнанням та факторами навколишнього середовища; процедура управлінського контролю; процедура забезпечення якості; оцінка конфіденційності та неупередженості інформації; допомагає працювати з ризиками та керувати ними.
19. Лабораторія видається клієнтом в іншій державі на підставі її діяльності з проходження акредитації за міжнародними стандартами, при складанні звітів організаціям та іншим клієнтам (листи, електронна пошта, інтернет-реклама, публікація наукових статей у престижних журналах та на конференціях, обмін інформацією з іншими організаціями, що пройшли міжнародну акредитацію, а також отримання інших нововведень).
20. Цілеспрямовано розробляти стенди та інші спеціальні вивіски, що висять у лабораторних приміщеннях, а також проводити роботу за узгодженням цього з керівництвом.
21. Розробка 3D-макету лабораторії та її підготовка.
22. Необхідно готувати та підписувати щотижневі, щомісячні звіти та презентації про виконану роботу.
23. Необхідно ретельно оглянути будівлю лабораторії щодо відповідності міжнародним будівельним стандартам, усунути дефекти, виправити і підтвердити висновки.
24. Активна допомога у всіх інших завданнях, пов'язаних із лабораторією, які також необхідно виконати.
25. Постійна розробка пакета пропозицій щодо впровадження сучасних інноваційних ідей у розвиток діяльності лабораторії.
Подписаться на расcылку новых вакансий: "Міжнародний експерт інженерно-технологічних консультаційних послуг у лабораторії в Киеве"