Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Киев
  4. Строительство, архитектура , Производство
  5. Інженер-електрик, енергетик
Отправить резюме

Інженер-електрик, енергетик

Заблокирована
20 000 грн.
  5 апреля  Киев 
Компания: ДП "ДержавтотрансНДІпроект"  (https://jobs.ua/company-dp-derjavtotransndproekt-130107) (Все вакансии)
Категории:Строительство, архитектура, Производство
Показать контакты

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от пяти лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Требования: Вища спеціальна електротехнічна освіта - енергетик, інженер-електрик, досвід роботи на аналогічній посаді від 5 років, діюча V кваліфікаційна група з електробезпеки, досвід укладання та ведення договорів з постачальниками енергоресурсів, знання: нормативно-правових актів, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, ПТБ і ПТЕЕС, вміння читати креслення, схеми, контролювати виконання електромонтажних роюів, володіння ПК (MS Office, Word. Excel), особисті якості: висока відповідальність, комунікабельність, вміння працювати в колективі.

Обязанности: організація та забезпечення безаварійної роботи енергогосподарства підприємства, забезпечення утримання енергоустановок в робочому стані і їх експлуатацію відповідно до вимог нормативної бази (ПТЕЕС, ПБЕЕС, ПУЕ ТОЩО), здійснення безперебійного забезпечення підприємства електроенергією, проведення ппланово-попереджувального, аварійного ремонту електроустаткування, організація робіт і управління роботою електротехнічного персоналу, контроль за раціональним використанням енергоресурсів, зниження витрат на енергоносії, взаємодія з контролюючими органами, украдання договорів, підготовка технічних завдань на проектування нових і реконструкцію діючих об"єктів, своєчасне подання звітності.

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх