Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Охоронник в Киеве
  5. Охоронник
  Отправить резюме

  Охоронник

  Заблокирована
  15 200 грн.
    1 апреля  Киев 
  Компания: Управління державної охорони України  (https://jobs.ua/company-upravlnnya-derjavno-ohoroni-ukrani-408452) (Все вакансии)
  Рубрики:Охрана, безопасность

  Контакты

  Телефон: +38 (096) 730-96-28
  Контактное лицо:Олег Бобровник
  Адрес:Центр

  Требования

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:не требуется

  Описание вакансии

  Вимоги: Умови роботи:військова служба за контрактом(не ЗСУ) в державний правоохоронний орган спеціального призначення.Місто Київ. Під час проходження військової служби враховуючи умови контракту гарантується : - перспектива службового росту (з урахуванням морально-ділових якостей особистості та освіти); - грошове забезпечення від 15000 грн. на місяць (по першому року служби). У подальшому проводиться підвищення розміру грошового забезпечення, що залежить від вислуги років та підвищення по службі; - додаткові види грошового забезпечення, передбачені діючим законодавством України; - забезпечення речовим майном; - своєчасність фінансово-матеріального забезпечення; - здобуття професійно-технічної освіти за спеціальністю «Охоронник» в навчальному закладі Управління, з видачею відповідного свідоцтва державного зразка; - можливість заочного навчання у вищих навчальних закладах, в тому числі на магістратурі Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з метою подальшого службового росту; - оплачувана щорічна основна відпустка від 30 діб; - безоплатне відомче медичне обслуговування та проходження щорічного диспансерного огляду. Вимоги : • вік від 18 до 35 років; • наявність повної загальної середньої освіти; • відсутність медичних протипоказань щодо проходження військової служби; • володіння державною мовою Обов’язки:здійснення охорони вищих органів державної влади України Соціальний пакет: компенсація за оренду житла, медичне обслуговування. На військовослужбовців Управлівння розповсюджуються норми Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" За додатковою інформацією звертатися в будь-який день з 8-22 години питань зарахування на службу за телефоном...628

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх