Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Киев
  4. Охрана, безопасность
  5. Поліцейський
Отправить резюме

Поліцейський

Заблокирована
12 000 грн.
  2 апреля  Киев 
Компания: Полк поліції особливого призначення № 2  (https://jobs.ua/company-polk-polts-osoblivogo-priznachennya-2-96712) (Все вакансии)
Категории:Охрана, безопасность
Показать контакты

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:обязателен
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Головне управління Національної поліції у місті Києві

ПОЛК ПОЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ № 2

Запрошує чоловіків та жінок на безстрокову службу в Національній поліції України на вакансії поліцейських.

Підрозділ виконує спеціальні завдання по охороні публічного порядку та громадської безпеки на територіях розташування вищих органів державної влади та інші завдання покладені на Національну поліцію України.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

громадянство України; повна загальна середня або вища освіта; вік від 18 – 30 років; знання основних положень Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію» та Закону України «Про запобігання корупції»; вільне володіння українською мовою відсутність судимостей добра фізична форма та стан здоров’я.

МИ ПРОПОНУЄМО:

зарплату від 10000 до 12000 тис. грн (за умови успішного закінчення навчання – 3 міс.); проживання та реєстрація у відомчому гуртожитку; соціальне забезпечення згідно діючого законодавства (щорічно надається відпустка від 30 календарних днів без врахування святкових та неробочих днів; безкоштовне медичне обслуговування у відомчих поліклініці та госпіталі; можливість: стати на пільгову чергу на отримання житла в місті Києві; можливість отримати пенсійне забезпечення після 25 років вислуги в Національній поліції України та інш.); професійну підготовку за міжнародними стандартами; звільнення на час служби в Національній поліції України від призову на строкову військову службу; можливість отримання юридичної освіти навчаючись на заочній формі навчання у вищих навчальних закладах системи МВС; перспективу кар’єрного росту.

При собі необхідно мати:

- паспорт громадянина України;

- ідентифікаційний код;

- документи про освіту (атестат, диплом та додатки);

- військовий квиток/посвідчення про приписку до призовної дільниці чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язаних або військовослужбовців);

- трудову книжку (за наявності).

- резюме скидати на електронну адресу отправить резюме

Контакти: тел. 0968952443, 0507087317 - командир взводу Андрій Васильович

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх