Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Черновцах
  4. Работа Соціальний педагог в Украине
  5. Соціальний педагог
Отправить резюме

Соціальний педагог

Заблокирована
  1 марта  Черновцы 
Компания: Українська благодійницька мережа  (https://jobs.ua/company-ukranska-blagodynitska-mereja-245775) (Все вакансии)
Категории:Наука, образование, переводы

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Українська благодійницька мережа – благодійна організація, місією якої є створення та підтримання життєвого середовища для дітей та повнолітніх людей з інвалідністю, які з різних причин не можуть проживати у сім’ях, у малих групових будинках та будинках (спільнотах) підтриманого проживання. 12 липня 2019 р. організація відкрила будиночок сиріт з інвалідністю «Оселя Віри, Надії, Любові» - перший в Україні будинок підтриманого проживання, який фінансується за моделлю соціального замовлення.

Шукаємо соціального педагога для роботи у інтернатному закладі із дітьми з інвалідністю в мешах благодійної програми «Літні Янголи».

Завдання працівників благодійної програми «Літні Янголи» - проведення занять, спрямованих на розвиток дітей та покращення їхнього психоемоційного стану, зокрема через:

- проведення індивідуальних та групових занять;

- здійснення невербальної комунікації (зокрема через обійми) з дітьми, які не розмовляють;

- проведення занять під час прогулянок.

Основні умови роботи:

- графік роботи: п’ятиденний робочий тиждень, одним робочим днем має бути обов’язково субота або неділя (на вибір працівника);

- місце роботи: інтернатний заклад для дітей та молоді з інвалідністю, Снятинський район;

- заробітна плата: 4500−5500 гривень на місяць (до виплати «на руки»);

- відшкодування витрат на проїзд.

Випробувальний термін: 1 місяць.

Відбір кандидатів здійснюватиметься у 3 етапи:

1) попередній відбір;

2) оцінювання пробного завдання;

3) проведення співбесіди.

Обов’язково потрібно додати до резюме написаного у довільній формі короткого мотиваційного листа із викладом мотивів роботи на цій посаді. Резюме, до яких не буде долучено мотиваційного листа, розглядатися не будуть.

Резюме та мотиваційні листи приймаються до 10 березня 2020 р. включно.

Електронна адреса для надсилання резюме та мотиваційних отправить резюме

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

Похожие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх