Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Кривом Роге
  4. Работа Водій автотранспортних засобів (автопідйомник) в Украине
  5. Водій автотранспортних засобів (автопідйомник)
Отправить резюме

Водій автотранспортних засобів (автопідйомник)

Заблокирована
  7 октября  Кривой Рог 
Компания: АО "ДТЭК ДНЕПРОВСКИЕ ЭЛЕКТРОСЕТИ"  (https://jobs.ua/company-ao-dtek-dneprovskie-elektroseti-1567609) (Все вакансии)
Категории:Строительство, архитектура, Транспорт, автосервис

Контакты

Контактное лицо: Кучерова Людмила Василівна
Адрес:Кривий Ріг

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вакансія відкрита в АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

Вимоги: Посвідчення водія категорії В,С. Посвідчення машиніста автопідйомника (автовишки). Можливе навчання.

Умови роботи: Офіційне працевлаштування, повна зайнятість, повний соцпакет, в т.ч. медичне страхування.

Обов’язки: Керує автомобільним транспортним засобом, за різних дорожніх умов. Виконує вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів та пасажирів.Керує автовишкою чи автогідропідіймачем під час підіймання людей на висоту для виконання електрифікаційних робіт тощо. Виконує щозмінне технічне обслуговування машини, якою керує, бере запобіжну участь у її плановому ремонті. Забезпечує належний технічний стан автотранспортного засобу. Перевіряє технічний стан транспортного засобу перед виїздом на лінію та після повернення з рейсу. Заправляє транспортний засіб пальним та іншими експлуатаційними матеріалами.

Повинен знати: будову, принцип роботи, технічні характеристики автовишки чи автогідропідіймача; правила виконання робіт та вимоги до їх якості; причини виникнення, способи виявляння несправностей та способи їх усування; режими змащування; норми витрат паливних і мастильних матеріалів та способи їх економії; слюсарну справу з ремонту автомобілів або будівельних машин.

Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією ДТЕК в рамках чинного законодавства України. Компанія ДТЕК гарантує конфіденційність звернень та переговорного процесу при відборі кандидатів на вакансію.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом 5 робочих днів в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

телефон ...

адреса відділу кадрів— вул. Електрична, 8-б (зуп. Фрунзе)

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх