Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Днепре
  4. Работа Юрист в Украине
  5. Юрист
  Отправить резюме

  Юрист

  Заблокирована
  15 000 грн.
    1 ноября  Днепр 
  Компания: ООО ПартнерДнепр  (https://jobs.ua/company-ooo-partnerdnepr-412966) (Все вакансии)
  Рубрики:Юриспруденция, право

  Контакты

  Телефон: +38 (066) 324-39-75
  Контактное лицо:Елена

  Пожелания к сотруднику

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:от года
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  В багатопрофільний медико-хірургічний центр відкрита вакансія юрист

  Вимоги до кандидатів:

  • Знання цивільного, господарського, адміністративного, трудового права, законодавства про захист персональних даних, антимонопольного законодавства, законодавство в сфері інтелектуальної власності.
  • Вміння швидко та якісно працювати з новими галузями та інститутами права, надавати правильну юридичну оцінку бізнес процесам в обмежені строки.

  Основні обов’язки:

  • Супровід Ліцензії на медичну діяльність (відомості підприємства про стан матеріально-технічної бази, наявність персоналу із зазначенням його освіти та кваліфікаційного рівня), Комунікації з органами ліцензування.
  • Контроль за всіма поточними строками діючих дозвільних документів щодо роботи підприємства в цілому (категорії/сертифікація медичного персоналу в цілому, ліцензійна документація з усіх видів ліцензійної діяльності, охорона праці та інше). Систематизація даних термінів.
  • Договірна робота підприємства з усіх напрямків діяльності. Ділове листування з контрагентами з питань, що виникають, як на стадії переговорного процесу, так і в процесі співробітництва. Звіряє взаємні розрахунки з компаніями, що надають послуги з реклами підприємства. Підготовка додаткових угод до чинних договорів та інше.
  • Складання наказів щодо основної діяльності.
  • Повна взаємодія з бухгалтерією щодо будь-яких питань правового характеру. Також ведення адміністративної процедури оскарження рішень органів Державної фіскальної служби на всіх рівнях (за потребою).
  • Внесення змін та доповнень до установчих документів підприємства, а також формування повного пакету документів для їх подальшої реєстрації (за потребою).
  • Розробка та затвердження Положень про комісії, поради щодо виконання певних завдань підприємства в цілому. Складання протоколів засідань комісій.
  • Підготовка письмових відповідей скарги пацієнтів.
  • Контроль за дотриманням термінів складання іспитів та отримання різних дозвільних документів, що стосуються завдань на підприємстві, певної категорії працівників.
  • Контроль за змінами до чинного законодавства, прийняття нових нормативно-правових актів щодо здійснення медичної діяльності закладів охорони здоров’я Інші напрями, щодо роботи підприємства загалом.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх