Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Канаде
  4. Работа Заготівельник риби та морепродуктів в Украине
  5. Заготівельник риби та морепродуктів
  Отправить резюме

  Заготівельник риби та морепродуктів

  Заблокирована
  55 000 грн.
   12 июня  Канада 
  Компания: Port to Port Immigration Services  (https://jobs.ua/company-port-to-port-immigration-services-1621811) (Все вакансии)
  Рубрики:Производство; Работа за рубежом

  Контакты

  Контактное лицо:Marilyn Clark

  Пожелания к сотруднику

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:не требуется

  Описание вакансии

  Імміграційна служба Port To Port шукає заготівельників риби та морепродуктів для постійного переїзду до Канади. Port To Port - зареєстрована імміграційна агенція, розташована в Галіфаксі, Нова Шотландія, яка допомагає громадянам України переїхати до Атлантичної Канади.

  Основні обов'язки:

  • встановлювати та експлуатувати машини для очищення, оброблення, приготування, копчення, розсолу, дегідратації або іншої обробки риби чи морепродуктів
  • налаштовувати та експлуатувати машини для консервування, упаковки в мішки, коробки або іншої упаковки риби та морепродуктів
  • перевіряти продукцію та упаковку на наявність дефектів та на відповідність стандартам компанії та при необхідності виконувати коригувальні налаштування обладнання
  • записувати виробничу інформацію, таку як кількість, вага, дата та тип упакованих продуктів.
  • обробляти, чистити та підрізати рибу чи морепродукти перед продажем або подальшою обробкою
  • зчищати луску, обробляти рибу, відокремлювати філе та видаляти обрізки за допомогою ножа
  • перевірка рибного філе для визначення оптимальної кількості та розміру філейних частин, нарізка частин відповідно до специфікації та укладання в контейнер для зважування
  • відокремлювати та видаляти м'ясо з омарів або інших ракоподібних для підготовки до консервування або подальшої переробки.

  Знання мови: Англійська або французька (з початкового рівня)

  Досвід роботи та рівень освіти: немає спеціальних вимог до освіти. Додаткова підготовка буде проводитись на робочому місці.

  Середня заробітна плата становить 14-18 $ на годину.

  Переліт та медична страховка надаються безкоштовно. Вартість проживання - 80 $ на тиждень.

  Додаткова інформація: для учасників програми CUAET (Canada-Ukraine authorization for emergency travel/ Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки).

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх