Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Activitis в Киеве

  Activitis

   Заблокирована Проверено
  На сайте с 11 июня 2021

  Описание компании

  ФК Актівітіс — один з лідерів на ринку небанківських фінансових послуг України. За 8 років ми допомогли більше, ніж сотні клієнтів покращити показники свого бізнесу.

  Ми маємо унікальну експертизу у структуруванні угод M&A, управлінні заборгованістю, фінансовому і податковому плануванні.

  Наші клієнти — це великі фінансово-промислові групи, міжнародні компанії, малий та середній бізнес. Ми допомагаємо знаходити оптимальні рішення для досягнення цілей та фінансового зростання.


  Наші сильні сторони: швидкість, надійність та нестандартність у підходах. Ми працюємо на результат наших клієнтів, залишаючись вірними своїм принципам.


  Наша команда — професіонали своєї справи. Система розвитку співробітників включає онбординг, коучінг та менторство. Це робить кар'єрне зростання ефективним та прозорим.


  ФК Актівітіс за соціальний бізнес. Тому серед наших пріоритетів - створення здорової екосистеми людей і цінностей. Ми підтримуємо школи-інтернати, вітчизняних спортсменів і навчаємо населення фінансовій грамотності.


  Випереджайте своїх конкурентів разом с Актівітіс!

  Показать контакты

  Вакансии в Activitis


  Часто ищут

  ↑ Наверх