Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Апельмон в Запорожье

  Апельмон

   Заблокирована Проверено
  На сайте с 26 июля 2021

  Описание компании

  «Апельмон» — запорізька мережа зручно розташованих продуктових магазинів формату «біля дому», орієнтованих на швидке придбання якісних продуктів за доступними цінами.

  Перший магазин було відкрито в 2004 році. За 15 років наші магазини стали невід'ємною частиною життя і вибором сотень тисяч запорожців. На сьогоднішній день мережа магазинів «Апельмон» налічує 42 магазини по всій області.

  Один з найважливіших факторів успіху мережі «Апельмон» — її працівники. Саме завдяки нашим працівникам мережа «Апельмон» стала і залишається успішною компанією, яка продовжує розвиватись і надалі. Кожен наш працівник дуже важливий для нас. Завдяки зростанню та розширенню мережі «Апельмон» виникає потреба у нових працівниках, з’являються різноманітні вакансії, як для людей, які вперше шукають роботу, так і для досвідчених професіоналів.

  Ми вітаємо в наших працівниках здатність розбиратися в продуктах харчування, розуміння потреб покупців і вміння з ними спілкуватися, відкритість і доброзичливість. Професійне і ввічливе консультування наша гордість і той рівень, до якого прагне будь-який фахівець в торгівельній галузі. Талановиті працівники, які вміють організувати як свою роботу, так і роботу колег і готові брати на себе відповідальність, мають реальну можливість стати керівниками.

  Ми цінуємо кожного працівника, для нас однаково важливі як керівники з великим досвідом роботи, так і продавці й касири, які лише починають працювати в нашій команді.

  Ми пропонуємо:

  • роботу в стабільній компанії;
  • офіційне працевлаштування;
  • конкурентну фінансову мотивацію, премії;
  • роботу з шалено класною командою однодумців;
  • можливість розвиватися в команді професіоналів.

  Хочеш стати одним із нас? Ми чекаємо саме на тебе!

  Показать контакты

  Вакансии в Апельмон

  У этой компании на данный момент нет активных вакансий.

  ↑ Наверх