Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Clarus Apex Group в Черкассах

  Clarus Apex Group

   ЗаблокированаАгентство  Проверено
  На сайте с 10 мая 2013

  Описание компании

  CLARUS - APEX GROUP - це група ліцензованих компаній, які надають повний спектр послуг з рекрутингу, підбору персоналу, трудового експорту та з працевлаштування кандидатів по всьому світу - працюємо з кандидатами із 46 країн. Наші послуги є безкоштовними для кандидатів!

  Сфери діяльності агенції

  • Управління персоналом, HR

  Послуги шукачам

  CLARUS — APEX GROUP відкриває нові можливості працевлаштування для кандидатів усіх спеціальностей та рівнів по всьому світу. Швидкий та якісний пошук, залучення технологій відеореклами, використання соціальних мереж та сучасних інтерв'ю технологій — це те, що робить нас особливими.

  Послуги роботодавцям

  На сьогодні CLARUS — APEX GROUP — це комплесне рішення ваших потреб у персоналі для міжнародних проектів.

  Послуги:

  • Міжнародний рекрутинг
  • Ексклюзивний пошук/ Хедхантінг
  • Масовий підбір перпоналу
  • Підбір персоналу на керівні посади
  • Офшорне працевлаштування

  ЧОМУ МИ НАЙКРАЩІ?

  ШВИДКІСТЬ: Наш командний рекрутинговий процес, заснований на хмарній технології, дозволяє нам надавати перших підходящих кандидатів вже через тиждень після підтвердження замовлення

  ДОСЯГНЕННЯ: Ми активно шукаємо кандидатів у 46 країнах, що дозволяє нам отримати більш 1 мільярда потенційних кандидатів. Ми знаємо, де знаходити кращих фахівців, і це не за рогом

  ЯКІСТЬ: 4-ступінчастий рекрутинговий процес, який включає перевірку мовних знань і технічну грамотність, гарантує висококласних кандидаів

  ЕТИКА: підбір персоналу ґрунтується на довірі та репутації. Ми слідуємо МОП / МОМ стандартам і ставимося до наших кандидатів з повагою і професіоналізмом.

  РЕКЛАМА: рекламна компанія в соціальних мережах, запланована і узгоджена з клієнтом. Брендінг роботодавця і вибіркове залучення потенційних висококваліфікованих кандидатів, формування бази талантів.

  ХЕДХАНТІНГ: використання хедхантінгу и техніки холодних дзвінків, які допомагають виявляти приховані таланти.

  ІНДИВІДУАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА: стратегія пошуку кандидатів, що розроблена спеціально для вас.

  Клієнти

  Компанії різних рівнів бізнесу по всьму світу.

  Додаткова інформація

  Компанія була заснована в 2011 з метою надати найкращих фахівців для всіх галузей і рівнів без обмежень у кордонах і національностях. Компанія базується на Кіпрі, з офісами в Австрії, України та Дубаї. Компанія є довіреним партнером з пошуку кандидатів для клієнтів в Європі, Близькому Сході та Азії.

  Показать контакты

  Вакансии в Clarus Apex Group

  У этой компании на данный момент нет активных вакансий.
  ↑ Наверх