Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Piel Cosmetics в Киеве

  Piel Cosmetics

   Заблокирована  Проверено
  На сайте с 18 февраля

  Описание компании

  Piel Cosmetics - це професійний косметичний бренд на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти та цитрату срібла для щоденного домашнього догляду і косметологічних процедур.

  Місія компанії:

  1. Робити професійний домашній догляд легким, доступним і зрозумілим кожному.

  2. Виховувати усвідомленість і культуру догляду за власною шкірою. Пояснювати роль косметолога для досягнення бажаного результату.

  3. Розвивати професію косметолога, робити її максимально прибутковою, затребуваною і престижною. Змінювати індустрію краси, привносити в неї нові можливості.

  Безпека і виробництво.

  У складах немає шкідливих або заборонених компонентів, таких як-от: SLS, SLES, парабенів, барвників і формальдегідів. Продукція не тестується на тваринах. Важливим фактором якості нашої косметики є міжнародний сертифікат GMP, який фабриці-виробнику необхідно регулярно підтверджувати. Тому, вживаючи ліки або продукцію компаній з сертифікатом GMP, споживач може бути спокійним за своє здоров'я.

  Ефективні компоненти спеціально для вас.

  Наша продукція ідеально підходить для середньоєвропейського типу шкіри, оскільки вона розробляється на території України. У той же час, за складом і активними компонентами, рецептури бренду отримали визнання й на міжнародному рівні. Всі інгредієнти мають науково доведену ефективність. Серед основних з них: гіалуронова кислота, колаген, цитрат срібла, молочний пептидний комплекс, Artemia Salina і багато інших.

  Впевненість в результаті за рахунок наших знань і досвіду.

  Головне завдання і цінність нашого бренду - правильно підібрані продукти, які працюють безпосередньо в вашому випадку. При підборі домашнього догляду, ми враховуємо особливості вашої шкіри, її потреби та тип. Щоб якісно виконувати цю функцію, необхідні ґрунтовні знання і досвід.

  Тому фахівці бренду - це косметологи з багаторічним досвідом і медичною освітою. Вони працюють тільки з нашим брендом і володіють глибокими знаннями щодо продукції, її складів і активних компонентів. Це позбавляє вас від знайомої ситуації, коли обрані самостійно косметичні засоби не підходять, або не дають очікуваного результату. За рахунок цього взаємодіяти з нами легко та ефективно.

  Продукція бренду успішно справляється з більшістю косметичних проблем. Однак ми прагнемо до того, щоб наші клієнти зверталися до косметологів тільки з метою профілактики та підбору домашнього догляду. Саме так можна уникнути проблем зі шкірою і передчасним старінням.

  Показать контакты

  Вакансии в Piel Cosmetics

  У этой компании на данный момент нет активных вакансий.

  Часто ищут

  ↑ Наверх