RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Салтівське агентство нерухомості в Харькове

Салтівське агентство нерухомості

 Заблокирована Проверено
На сайте с 24 апреля 2016

Описание компании

САЛТІВСЬКЕ агентство нерухомості, як випливає з назви, веде свою професійну діяльність виключно у САЛТІВСЬКОМУ житловому масиві — найбільшому районі не лише Харкова, а й усієї України.


Ми надаємо всі необхідні послуги з купівлі-продажу житлової нерухомості (вторинного та первинного ринку) у нашому районі.


Завдяки глибокій аналітиці, колективному дослідженню ринку та вузькопрофільності у нас завжди є чітке розуміння того, що необхідно клієнту, завдяки цьому професійний підхід наших співробітників до своєї роботи приваблює щоденно все більше і більше не тільки покупців з запитами на придбання нерухомості, а й продавців, збільшуючи кількість пропозицій продаваємих нами квартир.


Якщо Ви віддаєте перевагу самостійному керуванню своїм робочим часом, самостійному плануванню своїх вихiдних та вiдпусток, отриманню нових знаннь у сфері нерухомості та прагнете позбутися рутини робочих буднів - наша команда буде для Вас грамотним наставником та гідним партнером


Ми шукаємо енергійних, амбітних людей та готові запропонувати цікаву, динамічну, високооплачувану роботу у дружньому колективі однодумців, можливість професійної та творчої самореалізації, гідні умови праці.

Показать контакты

Вакансии в Салтівське агентство нерухомості


Часто ищут

↑ Наверх