Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Днепре
  4. Резюме Инженер-технолог, испытатель в
  5. Инженер-технолог, испытатель
  Предложить вакансию
  Деревянко Ігор

  Инженер-технолог, испытатель

  Заблокировано
   19 апреля   Город: Днепр
  Возраст: 30 лет
  Режим работы: полный рабочий день, удаленная работа, частичная занятость
  Рубрики: Офисный персонал; Производство; Руководство
   Состою в браке   Есть дети  Готов к переезду в:
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Описание

  Освіта:

  1) вища освіта (магістр), в 2012 році закінчив Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, за фахом «Прилади та системи неруйнівного контролю», інженер-електромеханік;

  2) вища освіта (бакалавр), в 2012 році закінчив Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, за фахом «Економіка підприємства», економіст;

  3) на основі рішення Атестаційної колегії від 28 лютого 2017 року одержав диплом кандидата наук ДК № 041149 за спеціальністю «Інформаційні технології».


  Досвід роботи:

  Протягом 2012-2021 років працював на ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» в комплексі «Нових матеріалів і перспективних технологій» відділі «Фізичних методів контролю матеріалів і конструкцій». За період роботи підвищувався від інженера до начальника групи. З 2018 по 2021 виконував обов'язки начальника лабораторії «Визначення фізико-механічних і теплофізичних характеристик матеріалів, мікроструктурного аналізу і виготовлення зразків».

  В ході робіт успішно виконував такі основні обов'язки:

  – керівництво персоналом кількістю 30 осіб, проведення нарад і переговорів на вищому рівні керівництва підприємства та з іноземними замовниками;

  – безпосередньо робота на випробувальному обладнанні (розривні машини, ультразвукові дефектоскопи, тензостанції, твердоміри, мікроскопи, компресори тиску, печі та ін.);

  – створення конструкцій з неметалевих матеріалів та їх технологічний супровід;

  – аналіз і інтерпретація отриманих результатів з їх кореляцією щодо технологій і режимів виготовлення;

  – розробка методик нестандартних функціональних випробувань, пов'язаних з дослідженнями міцності і деформативності матеріалів та конструкцій (в тому числі експерименти при сверхкритичних температурах від -186 до +1300 °С і тисках до 700 атмосфер);

  – формування планів і контроль їх своєчасного виконання;

  – проектування і створення випробувальної ділянки відділу;

  – ведення діловодства, укладення та ведення договорів із суміжними організаціями, закупівля лабораторного обладнання і забезпечення його працездатності.


  Особистісні характеристики:

  Виконавчий, сумлінний і дисциплінований співробітник, здатний якісно і у встановлені терміни виконувати доручені завдання. Маю почуття відповідальності, науковий підхід у вирішенні виробничих питань, здатен приймати самостійні рішення під час виконання дорученої роботи і швидко навчатися зі зміною сфери діяльності. За час роботи зауважень по трудовій дисципліні не мав. Маю багато корисних професійних знайомств серед науково-технічних працівників організацій МОН і НАН України.


  Професійні навички:

  Досвідчений користувач спеціалізованого випробувального устаткування. Досвідчений користувач ПК. Володію базовою англійською мовою. Проходив навчання на 2 рівень з ультразвукового контролю та контролю герметичності (чинний сертифікат). Діловодство. Управління персоналом.


  Додаткова інформація:

  Брав участь в міжнародних проектах по 7-ій рамковій програмі Євросоюзу і програмі Horizon-2020. В ході яких приймав безпосередню участь в створенні легких безлейнерних балонів високого тиску для кріогенних компонентів палива та гальмівного кулаку для автомобілів із полімерних композиційних матеріалів, а також легкого металевого теплозахисту для навітряної частини літальних апаратів для повернення в атмосферу (розробки підтверджуються патентами України).

  Є автором 59 наукових публікацій, з них 6 патентів України на корисну модель, 1 монографія, 6 статей у виданнях scopus, 4 статті в наукометричних виданнях, 9 статей у спеціалізованих виданнях України, 33 тез доповідей на конференціях, в тому числі зарубіжних.

  Основні публікації представлено на сайті Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=MnqsAm4AAAAJ&hl=uk.

  Лауреат премії президента для молодих вчених з роботою «Інформаційні технології обробки експериментальних вимірювань в задачах неруйнівного контролю ракетно-космічної техніки», свідоцтво № 1006, указ президента № 458/2017 від 29.12.2017 р.

  За Рішенням конкурсної комісії, затвердженого в.о. Голови ДКАУ від 30.03.2017 р., зайняв 1 місце в номінації «науковець» конкурсу «Кращий молодий працівник космічної галузі України 2016».

  За рішенням комісії ДП «КБ« Південне» №16 від 15.06.2017 р. зайняв 1 місце в номінації «за виробничо-експериментальний напрямок» конкурсу «Кращий молодий працівник підприємства».

  За підсумками конкурсу «Кращій винахідник і раціоналізатор
  ДП «КБ «Південне» в 2020 р.» зайняв перше місце серед творчої молоді підприємства.

  У квітні 2021 р. присвоєно почесне звання «Кращій фахівець
  ДП «КБ «Південне» у 2021 році» із занесенням на Дошку пошани.

  15.11.2013 оголошено подяку із занесенням в трудову книжку за активну участь в суспільно-спортивних заходах.

  Хобі: Кандидат в майстри спорту з класичного та пляжного волейболу.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *


  Часто ищут

  ↑ Наверх