Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Золочеве (Харьковская обл.)
  4. Резюме Касир економіст в
  5. Касир економіст
  Предложить вакансию
  Федорова Олена

  Professional resume Профессиональное резюме, в котором указаны: эл.почта, телефон, зарплата, опыт работы, образование и другая важная информация. Касир економіст

  Заблокировано
  10 000 грн.
    9 февраля   Город: Золочев (Харьковская обл.)
  Возраст: 36 лет
  Режим работы: полный рабочий день
  Рубрики: Банковское дело, ломбарды; Бухгалтерия, финансы, учет/аудит; Торговля, продажи, закупки
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  інженер з охорони праці
  ТОВ Євротехпласт (виробництво пвх профілю для вікон та дверей), Золочев (Харьковская обл.)
  09.2007 − 11.2020 (13 лет 2 месяца)

  Вивчення умов праці на робочих місцях, проведення вимірів параметрів небезпечних і шкідливих виробничих факторів, атестація і сертифікація робочих місць і виробничого устаткування на відповідність вимогам охорони праці, контроль своєчасністі проведення планованих заходів. Підготовка наказів і вказівок керівництва з питань охорони праці, а також пропозиції по удосконалюванню організації роботи з охорони праці. Контроль виконанням наказів, розпоряджень, приписів з питань охорони праці, а також заходів з усунення причин нещасних випадків, профзахворювань і аварій, зазначених в актах розслідування цих подій. Розробка проектів, нормативних документів, правил, стандартів і інструкцій з безпечного ведення робіт.

  Образование

  Харківський національний університет радіоелектроніки (Харьков)
  Факультет економічної кібернетики, економіст
  полное высшее, 09.2001 − 06.2006 (4 года 9 месяцев)

  Знание языков:

  Английский - Ниже среднего

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Знання ПК на рівні користувача, володіння программами: MS Office (Word, Excel),інтернет-браузером, електронною поштою.
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Люблю: активний відпочинок, захоплююсь подорожами; кулінарію; малювання; подобається з чогось старого зробити щось нове та цікаве, (відреставрувати цю річ). акуратність; Я: -активна; -амбіційна; -здатна швидко навчатися; -ввічлива; -уважна; -дисциплінована; -дружелюбна; -сумлінна; -старанна; -комунікабельна -креативна; -наполеглива; -націлена на результат; -неконфліктна; -відповідальна; -чуйна; -порядна; -принципова; -пунктуальна; -самокритична; -скрупульозна; -здатна до швидкого / самостійного прийняття рішень; -справедлива; -прагну до підвищення професійного рівня / самовдосконалення / професійному зростанню / розвитку; -впевнена в собі; -вмію адаптуватися до змін; -вмію працювати в команді; -цілеспрямована; -чесна; -енергійна.
  Цель поиска работы, пожелания к месту работы:  Хочу підняти кваліфікацію, отримати досвід, кар'єрний ріст.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Часто ищут

  ↑ Наверх