Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Житомире
  4. Резюме Менеджер, юрисконсульт в
  5. Менеджер, юрисконсульт
  Предложить вакансию
  Данный соискатель предпочел скрыть свои личные данные

  Менеджер, юрисконсульт

  Заблокировано
  9 000 грн.
   17 февраля   Город: Житомир
  Возраст: 45 лет
  Режим работы: полный рабочий день, частичная занятость
  Рубрики: Банковское дело, ломбарды; Торговля, продажи, закупки; Юриспруденция, право
   Есть дети 

  Описание

  Мета: працевлаштування у сфері економіки, виробництва, юриспруденції на умовах повної або неповної зайнятості.

  Бажана посада:

  • спеціаліст по роботі з документацією торгового характеру/ договорами,
  • юрист,
  • помічник по роботі з кадрами,
  • менеджер з продажу запчастин.
  • Орієнтовна заробітна плата: від 9000 грн.

  Освіта: Вища

  2000-2006р.р.: Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, спеціальність «правознавство», кваліфікація: юрист.

  1994-2000р.р.: Житомирський інженерно-технологічний інститут, спеціальність «менеджмент організацій», кваліфікація: інженер-економіст.

  Особисті якості:

  працелюбна, відповідальна, пунктуальна, акуратна та уважна з документами, швидко оволодіваю новими знаннями та навичками, вмію організувати свій робочий процес, цілеспрямована, комунікабельна.

  Професійний досвід:

  • Жовтень 2018р. – лютий 2021р.: співробітник у фізичної особи-підприємця (торгівля автозапчастинами).

  Функціональні обов’язки: безпосередня робота з клієнтами, що включала підбір запчастин по він-коду або за каталогами, оформлення та видача замовлень, ведення звітності підприємця 2 групи (спрощена система оподаткування), оформлення платіжних документів, вирішення інших поточних питань, пов’язаних з діяльністю підприємця

  Вересень 2011р. – грудень 2015р. ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»:

  вересень 2011р. – вересень 2012р.: головний юрисконсульт юридичного відділу Житомирської обласної дирекції;

  вересень 2012р. – лютий 2013р.: головний юрисконсульт юридичного відділу Київської регіональної дирекції;

  вересень 2013р. – грудень 2015р.: юрист юридичного управління (м.Житомир) департаменту правового забезпечення та комплаєнсу.

  Функціональні обов’язки: Правовий аналіз, перевірка документів та складання висновків щодо можливості проведення кредитних операцій з клієнтами корпоративного бізнесу; розробка проектів договорів, необхідних для проведення конкретних операцій з клієнтами корпоративного бізнесу; підготовка, аналіз та супроводження договорів; перевірка документів для відкриття поточних рахунків, правове супроводження кредитних операцій; підготовка юридичних висновків; представництво інтересів банку в судових справах.

  • Травень 2011р. – вересень 2011р. ТОВ «Зберігач –Капітал» :

  Начальник депозитарного відділу.

  Функціональні обов’язки: Організація роботи депозитарного відділу; оформлення первинних документів по депозитарних операціях; розробка та затвердження внутрішніх документів (положень, правил, інструкцій і т.п.); взаємодія з існуючими клієнтами та залучення нових; підготовка та подання звітності в НКЦПФР, СРО.

  • Січень 2011р. – травень 2011р. Житомирський апеляційний адміністративний суд:

  Помічник судді

  Функціональні обов’язки: Вивчення матеріалів, здійснення підбору законодавства та матеріалів судової практики, необхідних для розгляду справ; участь у підготовці судових справ до розгляду, підготовка проектів судових рішень, процесуальних документів, запитів, листів, виконавчих документів, іншої документації, пов’язаної із розглядом конкретної справи; оформлення копій судових рішень; здійснення вивчення та узагальнення практики розгляду суддею справ і застосування законодавства, тощо.

  • Грудень 2002р. – грудень 2010р.: Житомирський апеляційний господарський суд:

  Помічник судді, Помічник заступника голови суду

  Функціональні обов’язки: Участь у прийомі громадян заступником голови суду та забезпечення організації його проведення; підготовка проектів відповідей на звернення, які надходять на адресу заступника голови суду; здійснення вивчення та узагальнення практики розгляду заступником голови суду судових справ і застосування законодавства; вивчення матеріалів справи, здійснення підбору законодавства та матеріалів судової практики, інших документів, необхідних для розгляду конкретних судових справ, допомога в їх підготовці до розгляду; проведення аналітичної роботи з виконання планів суду.

  • Січень 2000р. – грудень 2002р.: Господарський суд Житомирської області:

  Провідний спеціаліст, Помічник судді.

  Функціональні обов’язки: Вивчення матеріалів, здійснення підбору законодавства та матеріалів судової практики, необхідних для розгляду справ; участь у підготовці судових справ до розгляду, підготовка проектів судових рішень, процесуальних документів, запитів, листів, виконавчих документів, іншої документації, пов’язаної із розглядом конкретної справи; оформлення копій судових рішень; здійснення вивчення та узагальнення практики розгляду суддею справ і застосування законодавства, тощо.

  • Липень 1992р. – січень 2000р.: Арбітражний суд Житомирської області:

  Спеціаліст ІІ категорії, Спеціаліст І категорії.

  Функціональні обов’язки: Ведення аналітичної роботи з різних напрямів діяльності суду; облік звернень громадян та юридичних осіб, розгляд звернень та підготовка проектів відповідей на них; участь у плануванні роботи суду; здійснення систематизації законодавства та судової практики, тощо.

  Володіння мовами: українська, російська (усна і письмова) – вільно, англійська мова (усна і письмова) – середній рівень.

  Додаткові відомості: досвідчений користувач ПК: браузери, поштові клієнти, бази даних, таблиці EXEL, WORD. Acrobat Reader та ін., базове знання «1С Підприємство».

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  похожие резюме

  Часто ищут

  ↑ Наверх