Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Чернигове
  4. Резюме Руководитель, специалист по экономической безопасности, ревизор/аудитор в
  5. Руководитель, специалист по экономической безопасности, ревизор/аудитор
  Предложить вакансию
  Олег Васильевич

  Руководитель, специалист по экономической безопасности, ревизор/аудитор

  Заблокировано
  15 000 грн.
   21 февраля   Город: Чернигов
  Возраст: 50 лет
  Режим работы: полный рабочий день, свободный график работы, плавающий график работы
  Рубрики: Бухгалтерия, финансы, учет/аудит; Охрана, безопасность; Руководство
   Состою в браке   Есть дети  Готов к переезду в:
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Описание

  Пономаренко Олег Васильович 1971 року народження

  14000, м. Чернігів,


  Комунікативний досвід та вміння

  Займані посади вимагали вміння самостійно організувати та планувати робочий час, здійснювати управління окремим підрозділом, вміння спілкуватись, проводити презентації перед аудиторією. Маю досвід активних продаж, володію техніками продаж і подолання заперечень, холодних телефонних дзвінків, ведення переговорів і встановлення ділових стосунків, розв’язання конфліктних ситуацій. Маю досвід керування колективом, підготовки кадрів (навчання, тренування).

  Є досвід роботи експертом з оцінки ризиків та кредитних проектів, оцінки майна та бізнесу, поверненню боргів. Досвід проведення ревізій, здійснення перевірок на предмет зловживань, крадіжок та розтрат.

  Відповідальність, не конфліктність, стресостійкість, комунікабельність, розумне ставлення до критики, бажання навчатись та розвиватись. З 1993 року маю автомобіль, водійське посвідчення категорії «В» та досвід керування авто. Вільно володію українською та російською мовами, комп’ютером (WORD, EXEL, CRM Бітрікс, тощо), маю досвід використання офісної техніки.

  Трудова діяльність від останнього місця роботи:

  З вересня 2018 - менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку ТОВ «Автопоміч», після реорганізації групи компаній менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку ТОВ «Автопоміч-центр». Продаж юридичних послуг компанії телемаркетингом, та під час особистих зустрічей на території Чернігівської, Київської, Сумської областей, розвиток послуг в регіоні, робота з конкурентами, виконання доведених планів.

  З серпня 2016 до квітня 2018 р - консультант з маркетингу у ФОП Радченко (ділер ТОВ «АллБіз»), продажі послуг компанії до Росії,України, Казахстану. За 2016 – 17 роки маю відзнаку, як найуспішніший продавець свого підрозділу до Росії.

  З квітня 2013 по серпень 2016 - провідний спеціаліст відділу продаж ТОВ «АЛЛ БІЗ». Активні продажі платних послуг телемаркетингом, залучення компаній. Працював офіційно в компанії з квітня 2013 року. За результатами діяльності в 2013 році зайняв перше місце в Чернігівському підрозділі по сумі сукупного доходу, щомісячно виконував доведені планові завдання. Протягом роботи в компанії брав участь в програмі підготовки кадрів в якості тренера (наставника), підготував кілька успішних працівників.

  З червня 2012 - заступник директора МБП фірма «Газ плюс». Загальне керівництво, всі господарські питання функціонування підприємства.

  Повне резюме надається за попередньою домовленістю з потенційним роботодавцем.

  Освіта:

  1991 - 1996

  Тернопільська Академія народного господарства інститут економіки і управління - Адміністративний менеджмент, Кваліфікація - економіст

  1986 – 1989

  Чернігівський кооперативний технікум Бухгалтерський облік. Кваліфікація - бухгалтер

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Часто ищут

  ↑ Наверх