RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Справочник квалификационных характеристик профессий работников
  3. Керiвники
  4. Начальник вiддiлу оперативно-медичного

Начальник вiддiлу оперативно-медичного

Завдання та обов’язки. Керує діяльністю оперативно-медичного відділу, забезпечує цілодобовий виїзд за сигналом “Тривога” чергового робітника відділу і виїздить сам для участі в організації та наданні кваліфікаційної медичної допомоги постраждалим гірникам і гірничим рятувальникам безпосередньо на місці нещасного випадку в шахті і на етапах евакуації. Визначає потребу в силах і засобах з урахуванням вигляду і місця аварії, забезпечує взаємодію і наступність у роботі гірничорятувальної медслужби і органів охорони здоров’я під час ліквідації аварій та їх наслідків. Оцінює діяльність медпрацівників під час ліквідації аварій та в міжаварійний період.

Проводить пошук та впровадження нових форм і методів надання кваліфікаційної медичної допомоги постраждалим в екстремальних умовах. Забезпечує проведення в гірничорятувальних загонах організаційно-методичної роботи, розроблення і впровадження нормативно-методичних документів, підготовку пропозицій, наказів, розпоряджень. Бере участь в організації, підготовці та проведенні профвідбору, періодичних медичних оглядів оперативного складу і лікувально-профілактичної роботи у підрозділах загонів. Проводить аналіз встановленої для медичної служби звітності, вимагає необхідні дані від керівників медичної служби загонів. Систематично підвищує свою кваліфікацію шляхом навчання на тематичних циклах провідних медичних закладів.

Повинен знати: способи і методи надання невідкладної кваліфікованої допомоги на етапах евакуації до лікувальних закладів, вміти керувати медичним забезпеченням ліквідації аварій та їх наслідків у надзвичайних ситуаціях; вміти оформляти документацію про надання медичної допомоги, проводити аналіз встановленої для медслужби звітності; володіти методиками профвідбору гірничих рятувальників, здійснювати контроль періодичних медоглядів особового складу; нормативно-методичну документацію, якою керується гірничорятувальна медслужба, і організацію охорони здоров’я.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища медична освіта (магістр, спеціаліст). Стаж оперативної роботи в гірничорятувальній службі не менше 4 років. Постійне підвищення кваліфікації на базі провідних медичних навчальних закладів з обов’язковим наступним проходженням атестації 1 раз на 5 років. Придатність за станом здоров’я і результатами стажування до роботи з застосуванням засобів захисту органів дихання та спеціального спорядження.


Ищете работу?

Ищете персонал?

↑ Наверх