Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Виннице
  4. Работа Бухгалтер в Украине
  5. Бухгалтер
Отправить резюме

Бухгалтер

Заблокирована
10 000 грн.
 18 марта  Винница 
Компания: Синдикат Компані  (https://jobs.ua/company-sindikat-kompan-1602962) (Все вакансии)
Категории:Бухгалтерия, финансы, учет/аудит

Контакты

Телефон: +38 (097) 959-22-88
Контактное лицо:Компані Синдикат
Адрес:Вінниця, вулиця 600-річчя, 25

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Якщо Ви шукаєте роботу бухгалтером в молодому, дружньому колективі, в компанії, що завжди виконує свої обіцянки, - ця вакансія саме для Вас! Компанія Синдикат розширює штат персоналу! Ми займаємось інноваційними розробками, проєктуванням та виробництвом обладнання, систем та механізмів. На виробничому ринку більше 3-х років, на сьогоднішній день розробляємо стратегію виходу на європейський ринок. Що пропонуємо: - заробітня плата 10 000 грн + преміальні, графік роботи з 9:00 до 18:00, - офіційне працевлаштування, - карєрний ріст до головного бухгалтера, - безкоштовні навчання для підвищення рівня кваліфікації, - комфортний офіс та сучасна оргтехніка, - дружній колектив та спільний відпочинок. Основні обовязки: - вести звітність витрат на виробництві продукції, - вести звістність адміністративних і виробничих затрат, - розраховувати фактичну собівартість продукції, - підготовлювати та формувати управлінські звіти по виробництву. Що вимагаємо: - вища освіта (бухгалтерський облік, облік і аудит), - досвід роботи на аналогічній посаді не менше 3х років, бажано в виробничій сфері, вільне володіння ПК (Windows, MS Office, 1С), - відповідальність. Якщо ти вважаєш що дана посада для тебе - скоріш заповнюй анкету! https://forms.gle/KDLLr4HakDGuY21V8

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  VIP вакансии

Похожие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх