Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Вінниці
  4. Робота Бухгалтер в Україні
  5. Бухгалтер
Відправити резюме

Бухгалтер

Заблокована
10 000 грн.
 18 березня  Вінниця 
Компанія: Синдикат Компані  (https://jobs.ua/company-sindikat-kompan-1602962) (Всі вакансії)
Категорії:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

Контакти

Телефон: +38 (097) 959-22-88
Контактна особа:Компані Синдикат
Адреса:Вінниця, вулиця 600-річчя, 25

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Якщо Ви шукаєте роботу бухгалтером в молодому, дружньому колективі, в компанії, що завжди виконує свої обіцянки, - ця вакансія саме для Вас! Компанія Синдикат розширює штат персоналу! Ми займаємось інноваційними розробками, проєктуванням та виробництвом обладнання, систем та механізмів. На виробничому ринку більше 3-х років, на сьогоднішній день розробляємо стратегію виходу на європейський ринок. Що пропонуємо: - заробітня плата 10 000 грн + преміальні, графік роботи з 9:00 до 18:00, - офіційне працевлаштування, - карєрний ріст до головного бухгалтера, - безкоштовні навчання для підвищення рівня кваліфікації, - комфортний офіс та сучасна оргтехніка, - дружній колектив та спільний відпочинок. Основні обовязки: - вести звітність витрат на виробництві продукції, - вести звістність адміністративних і виробничих затрат, - розраховувати фактичну собівартість продукції, - підготовлювати та формувати управлінські звіти по виробництву. Що вимагаємо: - вища освіта (бухгалтерський облік, облік і аудит), - досвід роботи на аналогічній посаді не менше 3х років, бажано в виробничій сфері, вільне володіння ПК (Windows, MS Office, 1С), - відповідальність. Якщо ти вважаєш що дана посада для тебе - скоріш заповнюй анкету! https://forms.gle/KDLLr4HakDGuY21V8

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору