Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Житомире
  4. Работа Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності в Украине
  5. Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності
  Отправить резюме

  Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності

  Заблокирована
    7 декабря 2022  Житомир 
  Компания: ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика»   (https://jobs.ua/company-tov-dkp-farmatsevtichna-fabrika-101808) (Все вакансии)
  Рубрики:Бухгалтерия, финансы, учет/аудит

  Контакты

  Телефон: +38 (041) 248-11-31
  Контактное лицо:Елена Касьяненко
  Адрес:Житомир, ул. Лермонтовская, 5

  Пожелания к сотруднику

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:желателен
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Житомирська фармацевтична фабрика «VISНPHA» запрошує роботу на вакансію «Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності»


  Вимоги:

  Стать кандидата: (ч/ж)Освіта: вища економічна, бухгалтерська.Досвід роботи на підприємстві-виробнику бажано не менше 2 років.Володіння комп’ютером: знання ПК на рівні досвідченого користувача, Word, ІС. Бухгалтерія.Поглиблене знання Excel (зведені таблиці, формули із прописом умов)Аналітичний склад мислення

  Основні посадові обов’язки:

  Контроль за використанням транспортних засобів на підприємстві, розрахунки; Робота з первинною бухгалтерською документацією;Ведення обліку виконання договірних зобов’язань з контрагентами;Розрахунок, перевірка та аналіз договірних відносин з дебіторами;Розрахунок і складання плану розрахунків з контрагентами;Формування та ведення звітності своєї частини обов’язків.

  Додаткова інформація:

  Фахівець з високими комунікативними навичками; Швидке навчання, відповідальність, вільне володіння українською мовою;Здатність працювати з великими обсягами числових даних.Послідовність, націленість на результат.

  Режим роботи:
  Пн-птн: з 8-30 до 17-15.

  Сб-Нд: вихідний

  Офіційне працевлаштування.

  Компанія пропонує:

  Стабільна робота в компанії Конкурентна винагорода Робота в дружному колективі.

  Надсилати резюме з позначкою «Економіст з обліку та аналізу господарської діяльності»

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх