Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Запорожье
  4. Работа Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення в Украине
  5. Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення
  Отправить резюме

  Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення

  Заблокирована
  6 810 грн. + %
   15 ноября  Запорожье 
  Компания: ТУ ДСА України в Запорізькій області  (https://jobs.ua/company-tu-dsa-ukrani-v-zaporzky-oblast-1625309) (Все вакансии)
  Рубрики:Юриспруденция, право

  Контакты

  Телефон: +38 (061) 224-65-37
  Контактное лицо:Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області
  Адрес:проспект Соборний, 168

  Пожелания к сотруднику

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:не требуется
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області запрошує на роботу головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення територіального управління.

  Обов’язки:

  1

  Забезпечення ведення договірної роботи в територіальному управлінні, проведення правової оцінки проектів договорів (додаткових договорів, додаткових угод тощо), що укладаються, на відповідність їх умов вимогам діючого законодавства, забезпечує у межах компетенції підготовку проектів договорів (додаткових договорів, додаткових угод тощо).

  2

  Забезпечення взаємодії з постачальниками товарів (робіт, послуг) з питань, що стосуються узгодження та підписання господарських та інших договорів.

  3

  Здійснення аналізу стану договірної роботи.

  Вимоги:

  Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший бакалавр або бакалавр, вільне володіння державною мовою.

  Умови роботи:

  - призначення на посаду відбувається за результатами співбесіди із претендентом;

  - посадовий оклад згідно штатного розпису (6 810 грн.);

  - доплати за стаж державної служби (у разі наявності) та ранг державного службовця;

  - стимулюючі виплати – в межах наявних кошторисних призначень відповідно до чинних нормативних актів;

  - трудовий договір – строковий (відповідно до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи на посаді - 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану);

  - спеціальні обмеження – відповідно до законів України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції».

  Для участі у співбесіді необхідно до 28 листопада 2022 року подати на електронну адресу отправить резюме.gov.ua:

  - резюме;

  - скановану копію заповненої особову картку встановленого зразка

  - скановану копію документу, що підтверджує наявність громадянства України;

  - скановану копію документу, що підтверджує наявність відповідної освіти.

  Контактна особа:

  завідувач сектору по роботі з персоналом Білодід Наталія Аліївна ...37

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх