Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення в Україні
  5. Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення
  Відправити резюме

  Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення

  Заблокована
  6 810 грн. + %
   15 листопада  Запоріжжя 
  Компанія: ТУ ДСА України в Запорізькій області  (https://jobs.ua/company-tu-dsa-ukrani-v-zaporzky-oblast-1625309) (Всі вакансії)
  Рубрики:Юриспруденція, право

  Контакти

  Телефон: +38 (061) 224-65-37
  Контактна особа:Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області
  Адреса:проспект Соборний, 168

  Побажання до співробітника

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області запрошує на роботу головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичного забезпечення територіального управління.

  Обов’язки:

  1

  Забезпечення ведення договірної роботи в територіальному управлінні, проведення правової оцінки проектів договорів (додаткових договорів, додаткових угод тощо), що укладаються, на відповідність їх умов вимогам діючого законодавства, забезпечує у межах компетенції підготовку проектів договорів (додаткових договорів, додаткових угод тощо).

  2

  Забезпечення взаємодії з постачальниками товарів (робіт, послуг) з питань, що стосуються узгодження та підписання господарських та інших договорів.

  3

  Здійснення аналізу стану договірної роботи.

  Вимоги:

  Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший бакалавр або бакалавр, вільне володіння державною мовою.

  Умови роботи:

  - призначення на посаду відбувається за результатами співбесіди із претендентом;

  - посадовий оклад згідно штатного розпису (6 810 грн.);

  - доплати за стаж державної служби (у разі наявності) та ранг державного службовця;

  - стимулюючі виплати – в межах наявних кошторисних призначень відповідно до чинних нормативних актів;

  - трудовий договір – строковий (відповідно до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи на посаді - 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану);

  - спеціальні обмеження – відповідно до законів України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції».

  Для участі у співбесіді необхідно до 28 листопада 2022 року подати на електронну адресу відправити резюме.gov.ua:

  - резюме;

  - скановану копію заповненої особову картку встановленого зразка

  - скановану копію документу, що підтверджує наявність громадянства України;

  - скановану копію документу, що підтверджує наявність відповідної освіти.

  Контактна особа:

  завідувач сектору по роботі з персоналом Білодід Наталія Аліївна ...37

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору