Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Журналіст, кореспондент, редактор в Киеве
  5. Журналіст, кореспондент, редактор
  Отправить резюме

  Журналіст, кореспондент, редактор

  Заблокирована
    4 июля  Киев 
  Компания: Єрко Медіа Прес  (https://jobs.ua/company-rko-meda-pres-1621680) (Все вакансии)
  Рубрики:СМИ, TV, Радио

  Контакты

  Телефон: +38 (044) 222-68-11
  Контактное лицо:Микола ЄРКО
  Адрес:Київ, Михайла Грушевського, 10

  Пожелания к сотруднику

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:не требуется

  Описание вакансии

  Вакансія Журналіст/Кореспондент/Редактор від 05.04.2022 р. — Простими словами — Коротко та по суті! 

  Перш ніж Нам надсилати Своє Резюме/Телефонувати/Писати… Задайте, будь ласка, Собі звичайне просте Запитання!.. Чим Ви для Громадського ЗМІ — можете бути Корисні? — Унікальні? — Цікаві? 

  . Інфа для Тих Здобувачів/Кандидатів — у кого Немає РЕЗЮМЕ! .. Дзвонити Нам і забирати Наш час — Немає потреби! — Вам будуть Не раді — Ви одразу потрапите до Чорного Списку! 

  ДАЛІ:

  В Міжнародне інформаційне агентство «ЄРКО МЕДІА ПРЕС» — потрібні Журналісти/Кореспонденти/Редактори у різних областях України! 

  Міжнародне інформаційне агентство «ЄРКО МЕДІА ПРЕС» — офіційно зареєстроване у Міністерстві Юстиції України — від 29.11.2021 року. Власник/Засновник ІнформАгентства — Микола Миколайович ЄРКО. _Більше інформації, Ви можете побачити на офіційному нашому сайті, вказаному на цьому сайті — або в Реєстрі України. 

  У зв’язку з ЖАХЛИВИМИ подіями/Війна/Вбивство Наших Людей-Дітей й так далі., в Нашій з Вами Країні — та майже зруйнованою Економікою! .. Все пішло Не так, як планувалося/Повинно було почати працювати ІА «ЄРКО МЕДІА ПРЕС»

  У зв’язку з цим Умови прості — та поки що такі: 

  якщо Ви хочете Себе спробувати/Виявити в Офіційній Журналістиці — зробити Собі Ім'я/Кар'єру в Журналістиці — або бажаєте підтримувати Свій статус Майстерність:

  Пишіть! Дзвоніть — Будемо розмовляти — Домовлятися! 

  Відступ від теми: 

  На початковому розвитку Компанії у в будь-якій сфері, а в цьому випадку Інформаційного Агентства — як правило шансів на Успіх багато у Тих — хто починає працювати — на початковому розвитку Компанії!

  Завжди відкриті та готові розглянути/Обговорити — всі Ваші Пропозиції, Побажання та Ваше бачення роботи у цих нових Реаліях життя! 

  Микола ЄРКО 

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

  Часто ищут

  ↑ Наверх