Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Ужгороде
  4. Работа Керівник групи на виробництві (Шопрон Sopron) в Украине
  5. Керівник групи на виробництві (Шопрон Sopron)
  Отправить резюме

  Керівник групи на виробництві (Шопрон Sopron)

  Заблокирована
  39 000 грн. + %
   23 ноября  Ужгород 
  Компания: Vakula.club  (https://jobs.ua/company-vakulaclub-1600233) (Все вакансии)
  Рубрики:Руководство; Производство; Работа за рубежом

  Контакты

  Телефон: +38 (068) 473-11-37
  Контактное лицо:Катерина Анікольчук
  Адрес:Ужгород, вул. Мукачівська 44

  Пожелания к сотруднику

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:желателен
  График работы:посменная работа

  Описание вакансии

  Місто роботи: Шопрон (Sopron), Угорщина.
  Посада: керівник групи працівників.

  Вимоги: знання української, угорської, російської мови на розмовному та письмовому рівні; середня загальна освіта, професійний досвід або робота в аналогічній сфері є перевагою; самостійне виконання роботи, надійність; медична придатність; відкритість, позитивний підхід, точність, толерантність до монотонності. Підставою для відмови можуть бути: проблем з слухом, нелікована гіпертонія, діабет, епілепсія, психічні проблеми.

  Завдання: повноцінна організація технічної діяльності зміни, керування працівниками від оперативних завдань до якісного кількісного виконання покладених на них завдань.
  Детальніше про завдання на консультації з менеджером!

  Особливості / умови робочого простору: на виробництві займаються литтям під тиском гуми. Це вважається важкою фізичною працею. Верстати розташовані далеко один від одного, і одна людина обслуговує близько 4-6 верстатів - це залежить від того, скільки їх. Тобі доводиться багато ходити весь день. Частина робочого часу проходить там, частина – в офісі начальника зміни.

  Графік роботи: тризмінний безперервний графік роботи, вихідний не завжди припадає на суботу. Неділя завжди вихідний. Зміни: 6.00.-14.00 і 14.00-22.00 і 22.00-06.00. Перерва: 20 хвилин у робочий час, що не входить до робочого часу

  Середньомісячна заробітна плата: брутто 588 600 фт./ місяць або приблизно нетто 400 000 фт./місяць + Кафетерій

  Проживання: гуртожиток квартирного типу, кімнати на 2-4 ліжка, залежно від вільних місць. Повністю обладнаний. При можливості візьміть з собою постільну білизну.

  Проїзд: безкоштовний трансфер по Угорщині.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх