Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Контен-менеджер в Киеве
  5. Контен-менеджер
  Отправить резюме

  Контен-менеджер

  Заблокирована
  20 000 грн.
   13 марта  Киев 
  Компания: ПТК  (https://jobs.ua/company-ptk-119371) (Все вакансии)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR; Офисный персонал

  Контакты

  Телефон: +38 (098) 270-09-73
  Контактное лицо:Олександр

  Пожелания к сотруднику

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:от двух лет
  График работы:удаленная работа

  Описание вакансии

  Наша компанія існує стабільно вже понад 10 років. Нині прийнято курс на стрімке зростання та розвиток. Ми активно реалізуємо технічну продукцію високої якості німецького, американського та китайського виробництва (кабелі, роз'єми, аксесуари та світлодіодне освітлення). Наші клієнти – сегменти B2B та B2C.


  Ви знаєте, як просунути сайт за допомогою правильного SEO контенту? Вам подобається планувати наперед і вистачає уваги одночасно утримувати безліч завдань? Якщо Ви вже домагалися хороших результатів у минулому і зможете це довести, тоді Вас чекає креативна робота в компанії, що стабільно розвивається. А кінцевим результатом Вашої роботи будуть наші вдячні клієнти, які розуміють всю цінність та користь пропонованого нами продукту.


  Вимоги:

  Успішний опти в SEO просуванні від 1,5-2-х років. Знання графічних та відео редакторів (вітається).

  Що ми від Вас очікуємо на цій посаді? Цікавий, зрозумілий та привабливий контент (описи, тех.інформація, фото, відео, статті, новини) про продукт компанії, виконаний в єдиному фірмовому стилі та своєчасно розміщений на сайтах компанії та її сторінках у соцмережах.


  Умови роботи:

  Зручний формат роботи

  Ринкова ЗП

  Можливість професійного розвитку

  Багато цікавих та складних завдань.


  Якщо Вам це цікаво – чекаємо відгуку на e-mail.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх