RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
 3. Вакансии в Чернигове
 4. Работа Координатор(ка) з адвокаційної діяльності в Украине
 5. Координатор(ка) з адвокаційної діяльності
Отправить резюме

Координатор(ка) з адвокаційної діяльності

Заблокирована
 16 августа 2022  Чернигов 
Компания: Освітній дім прав людини в Чернігові  (https://jobs.ua/company-osvtny-dm-prav-lyudini-v-cherngov-1571534) (Все вакансии)
Рубрики:Юриспруденция, право; Руководство

Контакты

Контактное лицо:Олена Кобяк
Адрес:вулиця Гонча м. Чернігів

Пожелания к сотруднику

Образование:не имеет значения
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Освітній дім прав людини в Чернігові шукає в команду координатора/ку з адвокаційної діяльності.


Вимоги, побажання: 

Кваліфікаційні вимоги:

Загальні вимоги:

 • Вища освіта (бажано у сфері правознавства, політичних студій, соціології, менеджменту, міжнародних відносин чи журналістики).

 • Досвід роботи на релевантній посаді від 2 років.

 • Досвід громадської та/або проектної діяльності.

 • Вільне володіння українською мовою, російською та англійською – на рівні не нижче upper-intermediate (B2).

 • Організованість, системне бачення, активність, увага до деталей, мультизадачність, стресостійкість, вміння працювати у стислі терміни, здатність визначати пріоритети, виконувати роботу самостійно та в команді.

 • Дотримання принципів рівності та недискримінації.

 • Відмінні навички роботи з пакетом програм Microsoft Office.

Спеціальні вимоги:

 • Розуміння проблематики прав людини.

 • Розуміння специфіки роботи національних та міжнародних органів влади, міжнародних організацій та громадського сектору, а також процесу формування державної політики та законотворчих процесів.

 • Розвинені навички збору та аналізу інформації, письма, комунікації та ведення переговорів.

 • Наявність професійних контактів в органах влади, громадських організаціях та міжнародних інституціях та досвід діяльності у сфері захисту прав людини буде перевагою.

Ключові посадові обов’язки:

 • Планування адвокаційної діяльності, її координація, запуск та супровід окремих адвокаційних кампаній.

 • Налагодження співпраці, забезпечення комунікації та координація роботи з представниками різних гілок влади, посольствами, міжнародними та національними інституціями, громадськими організаціями.

 • Здійснення регулярного моніторингу та аналізу ситуації у сфері прав людини за головними напрямками роботи Освітнього дому прав людини (освітній, програма захисту, документування воєнних злочинів), внесення пропозицій щодо необхідних інтервенцій для формування порядку денного у сфері прав людини.

 • Організація та модерація адвокаційних та інформаційних заходів, участь в ефірах, представництво Освітнього дому на різних майданчиках на національному та міжнародному рівнях.

 • Розвиток та підтримка сталої комунікації із засобами масової інформації.

 • Підготовка публічних звернень, заяв, аналітичних довідок, участь у розробці візуальних матеріалів, а також надання інформації для програмних звітів Освітнього дому.

 • Звітування по результатах проведення адвокаційних кампаній.

Умови: 

Очікуваний час початку роботи: серпень 2022 року.

Координатор/ка з адвокаційної діяльності буде в першу чергу залучений(на) до аналізу існуючої ситуації з адвокації в ключових напрямках організації, розробить адвокаційну стратегію та адвокаційний план.

Резюме та мотиваційний лист просимо надсилати до 21 серпня 2022 року включно на електронну адресу отправить резюме В темі листа прохання зазначити «Координатор/ка з адвокаційної діяльності», в тілі листа вказати очікуваний розмір заробітної плати.

Конкурсний відбір буде здійснюватися за результатами співбесіди серед найвідповідніших кандидатів. За потреби додатковим етапом відбору може стати виконання письмового завдання. Про результати буде повідомлено в письмовій формі.

Освітній дім прав людини в Чернігові — це громадська спілка 13 українських неурядових організацій, місією роботи яких є захист та просування прав людини шляхом розвитку консолідуючого освітнього простору. Освітній дім прав людини в Чернігові є членом Міжнародної Мережі Домів Прав Людини, яка охоплює 17 Домів в 11 країнах світу і більше ніж 100 недержавних правозахисних організацій.

Детальніше про нас та нашу діяльність за посиланням: facebook.com/1464540253777364/videos/787609838718660

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

Часто ищут

↑ Наверх