Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Middle UI UX Designer в Киеве
  5. Middle UI UX Designer
  Отправить резюме

  Middle UI UX Designer

  Заблокирована
  65 000 грн.
   14 ноября  Киев 
  Компания: League Design Agency  (https://jobs.ua/company-league-design-agency-1619941) (Все вакансии)
  Рубрики:IT, WEB специалисты; Дизайн, творчество

  Контакты

  Адрес:Київ, Подільський район, вулиця Гончарна, будинок 9-А

  Пожелания к сотруднику

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:обязателен
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Ми створили професійне середовище: наставники, навчання, дизайн-процес, круті проєкти. Приєднуйся до потужного дизайн-ком’юніті, прокачай свої скіли та вирости до сіньора разом з нами!


  Київ, віддалено $1400–1800


  • Наставники — досвідчені Тимліди та Дизайн-директор дбають про якість кожного проєкту, регулярно надають фідбек, направляють, допомагають скласти індивідуальний план зростання та досягти кар’єрних цілей.
  • Навчання — воркшопи, лекції, які ти зможеш не тільки відвідувати, а й проводити. А ще: корпоративна англійська, компенсація курсів, та круті освітні подарунки на днюху.
  • Дизайн-процес — чіткий, системний, його мета — допомагати дизайнеру визначати проблему клієнта та застосовувати ефективні дизайн-рішення. А наші Тімліди постійно займаються дослідницькою роботою, покращують процеси, та впроваджують нові методики.
  • Круті проєкти — ми створюємо виключно корисні продукти. Ніякого гемблінгу, мікропозик, табачки, та інших сумнівних штук!

  Нам 5 років, у нас 48 best співробітників і 47 нагород. 70% робіт, опублікованих на Behance, потрапляє до тематичних галерей. Відмітка Best of Behance, 3 золота та 20 шорт-листів від «Ukrainian Design: The Very Best Of», ми є найкращим агентством Києва за версією Upwork — і це лише початок.

  Наша мета — увійти в десятку найкращих світових агенцій та завоювати довіру іменитих брендів.

  Чим пропонуємо займатися:

  Ми віримо, що професіоналізм можливий лише при повному зануренні у спеціалізацію. Тому дизайном сайтів та додатків у нас займаються дві різні команди, працюючи за різними дизайн-процесами.

  • Розробкою дизайну корисних мобільних додатків, які не дратують, а викликають добру посмішку.
  • Проєктуванням зручних, ефективних SaaS рішень, платформ та технологічних сервісів для зниження головного болю користувачів.
  • Лаконічним оформленням презентацій для клієнтів та портфоліо для участі у фестивалях та конкурсах (тільки переможних, навіть, якщо доведеться переробляти 3 рази).

  Що на тебе чекає у нашій команді:

  • Повне занурення у проєкт та бізнес клієнта, щоб зробити максимально якісно та професіонально. Цьому сприяє чіткий дизайн-процес, час (в UI/UX команді проєкти тривають, в середньому, 6-9 місяців), та молодші дизайнери, яким ти зможеш делегувати прості та рутинні задачі.
  • Сприятливе середовище для розвитку та застосування своєї суперсили. Ми цінуємо в людях їхню унікальність, і надаємо можливості для її використання на всі 100%.
  • Якість та професіоналізм — ми прагнемо завжди робити круто, з максимальною користю для клієнта та його бізнесу.
  • Робота з іноземними ринками, де дуже сильна економіка: Європа, Штати, Азія, що дозволить тобі постійно прокачувати англійську та розвиватися швидше, завдяки культурно-технологічному обміну.
  • Причетність до створення виключно корисних продуктів. Ми не працюємо з сумнівними сферами: гемблінг, мікропозики, тютюн і т.п.
  • Можливість не лише навчатися, а й бути тренером для команд та ділитися знаннями — проводити воркшопи, лекції, майстер-класи.
  • Прозора система грейдів, яка дозволяє вирости всередині компанії до Дизайн-директора, який стає партнером агенції, керує конкретним напрямком дизайну, розвиває Тімлідів, та покращує дизайн-процес.

  Ти можеш стати частиною нашої команди, якщо для тебе:

  • Figma — як відбійний молоток для будівельника, як пензлик художника, як скальпель хірурга — це інструмент реалізації твого потенціалу.
  • Показати портфоліо — не проблема, а предмет гордості.
  • Твоя думка та погляди — це фундамент для самовираження та спілкування зі світом, а не привід вступати в дискусії.
  • Стати видатним дизайнером і заробити світове визнання — не плід уяви та фантазії, або нездійсненна мрія, а реальна та досяжна мета.

  Якщо ти уважно ознайомився з нашою вакансією та дійшов до цього пункту, то дізнаєшся, що ми розглядаємо лише ті кандидатури, які в супровідному листі вкажуть:

  • Посилання на свій профіль у соціальній мережі (Facebook/Instagram);
  • Посилання на портфоліо.
  • Що приваблює у нашій вакансії.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх