Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Middle UI UX Designer в Києві
  5. Middle UI UX Designer
  Відправити резюме

  Middle UI UX Designer

  Заблокована
  65 000 грн.
   14 листопада  Київ 
  Компанія: League Design Agency  (https://jobs.ua/company-league-design-agency-1619941) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці; Дизайн, творчість

  Контакти

  Адреса:Київ, Подільський район, вулиця Гончарна, будинок 9-А

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Ми створили професійне середовище: наставники, навчання, дизайн-процес, круті проєкти. Приєднуйся до потужного дизайн-ком’юніті, прокачай свої скіли та вирости до сіньора разом з нами!


  Київ, віддалено $1400–1800


  • Наставники — досвідчені Тимліди та Дизайн-директор дбають про якість кожного проєкту, регулярно надають фідбек, направляють, допомагають скласти індивідуальний план зростання та досягти кар’єрних цілей.
  • Навчання — воркшопи, лекції, які ти зможеш не тільки відвідувати, а й проводити. А ще: корпоративна англійська, компенсація курсів, та круті освітні подарунки на днюху.
  • Дизайн-процес — чіткий, системний, його мета — допомагати дизайнеру визначати проблему клієнта та застосовувати ефективні дизайн-рішення. А наші Тімліди постійно займаються дослідницькою роботою, покращують процеси, та впроваджують нові методики.
  • Круті проєкти — ми створюємо виключно корисні продукти. Ніякого гемблінгу, мікропозик, табачки, та інших сумнівних штук!

  Нам 5 років, у нас 48 best співробітників і 47 нагород. 70% робіт, опублікованих на Behance, потрапляє до тематичних галерей. Відмітка Best of Behance, 3 золота та 20 шорт-листів від «Ukrainian Design: The Very Best Of», ми є найкращим агентством Києва за версією Upwork — і це лише початок.

  Наша мета — увійти в десятку найкращих світових агенцій та завоювати довіру іменитих брендів.

  Чим пропонуємо займатися:

  Ми віримо, що професіоналізм можливий лише при повному зануренні у спеціалізацію. Тому дизайном сайтів та додатків у нас займаються дві різні команди, працюючи за різними дизайн-процесами.

  • Розробкою дизайну корисних мобільних додатків, які не дратують, а викликають добру посмішку.
  • Проєктуванням зручних, ефективних SaaS рішень, платформ та технологічних сервісів для зниження головного болю користувачів.
  • Лаконічним оформленням презентацій для клієнтів та портфоліо для участі у фестивалях та конкурсах (тільки переможних, навіть, якщо доведеться переробляти 3 рази).

  Що на тебе чекає у нашій команді:

  • Повне занурення у проєкт та бізнес клієнта, щоб зробити максимально якісно та професіонально. Цьому сприяє чіткий дизайн-процес, час (в UI/UX команді проєкти тривають, в середньому, 6-9 місяців), та молодші дизайнери, яким ти зможеш делегувати прості та рутинні задачі.
  • Сприятливе середовище для розвитку та застосування своєї суперсили. Ми цінуємо в людях їхню унікальність, і надаємо можливості для її використання на всі 100%.
  • Якість та професіоналізм — ми прагнемо завжди робити круто, з максимальною користю для клієнта та його бізнесу.
  • Робота з іноземними ринками, де дуже сильна економіка: Європа, Штати, Азія, що дозволить тобі постійно прокачувати англійську та розвиватися швидше, завдяки культурно-технологічному обміну.
  • Причетність до створення виключно корисних продуктів. Ми не працюємо з сумнівними сферами: гемблінг, мікропозики, тютюн і т.п.
  • Можливість не лише навчатися, а й бути тренером для команд та ділитися знаннями — проводити воркшопи, лекції, майстер-класи.
  • Прозора система грейдів, яка дозволяє вирости всередині компанії до Дизайн-директора, який стає партнером агенції, керує конкретним напрямком дизайну, розвиває Тімлідів, та покращує дизайн-процес.

  Ти можеш стати частиною нашої команди, якщо для тебе:

  • Figma — як відбійний молоток для будівельника, як пензлик художника, як скальпель хірурга — це інструмент реалізації твого потенціалу.
  • Показати портфоліо — не проблема, а предмет гордості.
  • Твоя думка та погляди — це фундамент для самовираження та спілкування зі світом, а не привід вступати в дискусії.
  • Стати видатним дизайнером і заробити світове визнання — не плід уяви та фантазії, або нездійсненна мрія, а реальна та досяжна мета.

  Якщо ти уважно ознайомився з нашою вакансією та дійшов до цього пункту, то дізнаєшся, що ми розглядаємо лише ті кандидатури, які в супровідному листі вкажуть:

  • Посилання на свій профіль у соціальній мережі (Facebook/Instagram);
  • Посилання на портфоліо.
  • Що приваблює у нашій вакансії.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору