Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Монтажник зв'язку, інформаційних (комп'ютерних) мереж, охоронної сигналізації, телебачення в Киеве
  5. Монтажник зв'язку, інформаційних (комп'ютерних) мереж, охоронної сигналізації, телебачення
  Отправить резюме

  Монтажник зв'язку, інформаційних (комп'ютерних) мереж, охоронної сигналізації, телебачення

  Заблокирована
  8 000 грн.
   13 октября  Киев 
  Компания: Інженерно-технічна компанія Прем'єр   (https://jobs.ua/company-njenerno-tehnchna-kompanya-premr-1594752) (Все вакансии)
  Рубрики:Телекоммуникации и связь

  Контакты

  Телефон: +38 (067) 209-42-47
  Контактное лицо:Константин Гавриш
  Адрес:Київ, Вулиця Олени Теліги 4 офіс 401

  Требования

  Образование: средне-специальное
  Опыт работы:желателен
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Освіта: Бажано середньо-технічна освіта та досвід роботи по профілю. Але можливо Ви маєте природний хист та талант до монтажу різноманітних кабельних мереж та інженерного обладнання тоді ми навчимо вас новітнім технологіям безпосередньо на робочому місці. Фахівці компанії мають доступ до зарубіжних платформ професійного навчання. Компанія оплачує підвищення кваліфікації, профільні професійні курси та семінари.

  Обов'язки: Нам потрібен монтажник універсал з бажанням працювати та розвиватися в професійному плані. Основні обов'язки - технічний супровід (сервісна підтримка) та технічне обслуговування (пошук та усунення несправностей, оновлення та розширення) мереж зв'язку, відеонагляду, охоронної сигналізації, комп'ютерних, телебачення на різних об'єктах компанії в місті Києві та області. Робота по обслуговуванню проводиться по графіку або по заявкам клієнтів. Монтаж нових систем (вищеназваних) та обладнання як на існуючих об'єктах так і на нових. Відрядження можливі, але рідко.

  Умови: Офіційне працевлаштування. Офіс в районі м. Шулявка. Робочий графік: 9.00-18.00 пн-пт (не жорсткий, по домовленості може бути навіть вільний). Додаткові та понаднормові роботи оплачуються згідно домовленості та існуючого прейскуранту. Заробітна плата залежить від обсягу виконуваної роботи.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх