RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Черкассах
  4. Работа PHP програміст в Украине
  5. PHP програміст
Отправить резюме

PHP програміст

Заблокирована
30 000 грн.
  5 июня  Черкассы 
Компания: Impulse Name  (https://jobs.ua/company-impulse-name-184008) (Все вакансии)
Рубрики:IT, WEB специалисты

Контакты

Телефон: +38 (096) 709-99-93
Контактное лицо:АнісімовАндрій
Адрес:Черкаси

Пожелания к сотруднику

Образование:полное высшее
Опыт работы:от пяти лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Компанія "Импульс Нейм" шукає PHP програміста для роботи в Черкасах. Ми займаємося розробкою програмного забезпечення та веб-додатків для різних галузей бізнесу. Наша команда складається з професіоналів, які постійно працюють над розвитком та вдосконаленням продуктів.

Задачі:

- Розробка та підтримка веб-додатків на PHP - Розробка та впровадження нових функцій та можливостей в програмному забезпеченні - Робота з базами даних та оптимізація їх роботи - Взаємодія з іншими членами команди для досягнення спільної мети Вимоги:

- Досвід роботи з PHP не менше 5 років - Знання HTML, CSS, JavaScript - Досвід роботи з базами даних (MySQL, PostgreSQL)

- Вміння працювати в команді та здатність до самостійної роботи - Вміння швидко орієнтуватися в новій технології та програмному забезпеченні Пропонуємо:

- Конкурентну заробітну плату - Можливість професійного та кар'єрного розвитку - Затишну та комфортну робочу атмосферу - Роботу в сучасному офісі з найновішими технологіями та обладнанням - Цікаві та надихаючі проекти Якщо ви хочете стати частиною нашої команди та розвиватися разом з нами, надсилайте своє резюме на електронну адресу: отправить резюме Ми з нетерпінням очікуємо на вашу відповідь!

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

Часто ищут

↑ Наверх