Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Козельце
  4. Работа Технолог харчової промисловості в Украине
  5. Технолог харчової промисловості
Отправить резюме

Технолог харчової промисловості

Заблокирована
10 000 грн.
 11 октября  Козелец 
Компания: Бейкери Фуд Индастри  (https://jobs.ua/company-beykeri-fud-indastri-29345) (Все вакансии)
Категории:Производство

Контакты

Телефон:+38 (063) 040-85-95
Контактное лицо:Светлана Балицкая
Адрес:Козелець, вул. Соборности, 125

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Наш кандидат:

має вищу освіту; знає та розуміє ISO 9001, ISO 22000, FSSC, нормативні законодавчі документи стосовно харчових продуктів; знає та розуміє технологічні схеми виробництва борошняних/кондитерських виробів; має досвід розробки нових видів продукції (рецептури, розрахунок собівартості), впровадження їх у виробництво; здатний до аналітичного і творчого мислення; готовий до відряджень.

Чим потрібно буде займатися:

систематичним аналізом та доопрацюванням якості готового продукту поточного асортименту; пошуком та тестуванням альтернативної сировини/матеріалів для виробництва якісної готової продукції; розробкою різних видів новинок, розрахунком рецептур/собівартості; веденням внутрішньої документації; підготовкою зразків продукції для затвердження Дегустаційною комісією; запуском нових видів продукції у виробництво, впровадженням нових технологій, участю у навчанні відповідного персоналу, проведенні майстер-класів; презентацією виробництва та продукції, спілкуванням з партнерами.


Ми пропонуємо:

офіційне працевлаштування згідно КЗпП України; своєчасну офіційну виплату конкурентної заробітної плати; можливість відвідувати профільні тренінги та семінари; комфортний графік роботи (пн/пт, з 8.30 до 17.00); корпоративний мобільний зв’язок.

Якщо Ви прагнете працювати в компанії з іменем, історією, високою діловою репутацією та стандартами безпеки і якості харчової продукції — надсилайте своє резюме з побажаннями по зарплаті і ми обов’язково з Вами зв’яжемось!

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх