Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Красных Окнах
  4. Работа Тракторист-механизатор в Украине
  5. Тракторист-механизатор
  Отправить резюме

  Тракторист-механизатор

  Заблокирована
  20 000 грн.
   27 февраля  Красные Окны 
  Компания: СФГ Нива  (https://jobs.ua/company-sfg-niva-1623763) (Все вакансии)
  Рубрики:Транспорт, автосервис; Сельское хозяйство, агробизнес

  Контакты

  Телефон: +38 (095) 928-60-81
  Контактное лицо:Павло Григорович

  Пожелания к сотруднику

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:желателен
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Вимоги:

  • Відповідальність
  • досвід роботи на аналогічній техніці (у нас МТЗ-82, ХТЗ 242, Джон 110, посівний комплекс Патріот і т.п.) ЧИ велике бажання навчитись роботі на ній (толкову людину, що уміє керувати транспортним засобом з причіпом ззаду, можемо обучити);
  • знання побудови, принципів дії механізмів та агрегатів;
  • права водія (не обов«язково спеціалізовані, категорії В достатньо)

  Обов’язки:

  • виконання польових робіт
  • перевезення вантажу
  • ремонт закріпленої техніки

  Умови роботи:

  • Випробувальний термін (2місяця) оплачується за мінімальною ставкою (6700грн\міс). Проживання на випробний термін оплачуємо ми.
  • Після випробувального терміну офіційне працевлаштування, повний соц.пакет (оплата лікарняних, оплачувана відпустка, відрахування у пенсійний фонд, доставка транспортом СФГ на робоче місце, на Новий рік — солодкі подарунки дітям + за домовленістю сторін).
  • Техніка різних років виробництва та різних виробників.
  • Регулярна вчасна оплата праці (ставка + % від зробленої роботи). За якісну і старану роботу — можлива оплачувана путівка на одного в санаторій раз на рік.
  • Ми — невелике фермерське господарство на півночі Одеської області. Зверніть увагу, що якщо Ви хочете у нас працювати, то треба буде переїздити, якщо живете не в нашому селі чи парі найближчих сіл. Ми зацікавлені у відповідальних, спокійних, бажано, досвідчених трактористах-механізаторах на тривалий час. Таким людям готові забезпечити максимальне сприяння у покращенні житлових умов, розвитку дітей та себе, щорічному перегляді в кращу сторону умов оплати праці. Шукаємо таку людину, яка працюватиме з душею. І такому спеціалісту гарантуємо максимальне сприяння.
  • Звертатись за номером телефону ....81 Павло Григорович

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх